Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki 30-35 fölött vállal gyereket? Hogyan fogja ezt a gyerek értékelni?

Figyelt kérdés

Nekem ez mindig is olyan furcsa volt, hiszen nekem fiatal szüleim vannak (én 20, ők 42) és el sem tudnám képzelni, hogy ez másképp legyen. Volt néhány osztálytársam, akiknek már 60 körül járnak a szülei. Én nem akarok 60 éves vén trottyos lenni, mire a gyerekem felnő.


Ti mit gondoltok erről? Pro és kontra?



2012. nov. 1. 18:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tökmindegy.
2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét élethelyzetek vannak. Valakinek jó, valakinek nem. Felesleges ezen rágódni.
2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
32%

30 körül még elmegy, de 35 fölött már nem tartom jónak. Amikor kamasz lesz a gyerek, akkor már nagy lesz a generációs ellentét. Nagyon ritka, amikor az idősebb szülő "lépést" tart a fiatalokkal.

A másik tapasztalatom: az idősebb szülők elkényeztetik a gyereket, és nagyon nehéz a felnőtt gyereknek leválni a szülőről. Emiatt sok kapcsolat megy tönkre.

2012. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 60 éves trottyos szüleim vannak (apa 65), mondjuk én kései, becsúszott gyerek vagyok, 30 feletti mindkét testvérem. DE ugyanúgy gondoskodtak a továbbtanulásomról, ugyanolyan türelmesek, sőt én el lettem kényeztetve. Trottyosnak se tartom egyiket se :) bár sajnálom szegény anyát, mert 37 évesen mikor engem megszült, már nem nyerte vissza az alakját :( Világ életében csini volt pedig :( de attól mégy ugyan olyan jó szülő!!!
2012. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne vállalhatna valaki 30 felett gyereket?

Én tuti nem akarok még negyven 1-2 évesen nagymama lenni.

2012. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Hát mondom, ez nekem fura, mert nem ebben nőttem fel.
2012. nov. 1. 18:22
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez kész. Ha valaki 20 és 30 között vállal gyereket, az korai. Ha 30 felett az meg már túl késő! Kész vagyok!

Anyám 33 volt mikor engem szült. Köszönjük jól vagyunk.

2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 40 éves az anyukám, én meg 21 vagyok, mégis elképzelhetetlennek tartom hogy huszonévesen egy gyerekkel szórakozzak... Mondjuk én később sem akarok gyereket.
2012. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem gondolok róla, mindenkinek akkor jön a gyerek, amikor azt jónak látja, illetve a körülmények is beleszólhatnak, ha valakinél később jön.

Azért beszélhetnél nagyobb tisztelettel a 60 évesekről.

2012. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 60 körül van, és már elnézést de nem trottyosak.Az a te bajod ha te akkor az leszel... Magasról letojom, hogy hány évesek voltak a szüleim amikor születtem és az sem érdekel, hogy más mikor ül. Az viszont elég gáz ahogy te gondolkodsz. Már nem az, hogy fiatalon akarsz gyereket, hanem az hogy egy ilyen egyszerű és lényegtelen dolgot nem tudsz elfogadni ha nem úgy van ahogy te gondolod.
2012. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!