Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha történt a családodban...

Ha történt a családodban haláleset, ki és hogyan közölte veled? Hogy reagáltál?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 22:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*és ki halt meg? és ha számít akkor az akkori életkorodat is leírhatod.
2013. aug. 5. 22:59
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám.Felhívta anyámékat a tesója, hogy meghalt papám a kórházban,anya meg sírva elmondta nekünk otthon, miközben festettem a haját.Ekkor 20 éves voltam.
2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám halt meg, a délelőttöt és délután egy részét szereléssel töltöttük este 6 óra körül lehetett amikor már jött a híradó, csörög a telefon kimentem felvenni, és keresztapám szólt bele hogy menjünk mert baj van meghalt mama, mivel nem számítottunk rá ezért teljesen lefagytunk, talán még most is élne

Sírva indultunk el apuval motorral, végig bőgtük az utat, elsápadtam mikor be kellett lépni hozzá és elbúcsúzni

Tavaly történt a születésnapunk előtt 1 hónappal, mert nagyi és az én szülinapom egy napon van, 20 éves voltam

21/F

2013. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagymamám meghalt akkor nagyapám hívta fel apámat aki közölte velünk a szomorú hírt. Akkor 14 éves voltam nem fogtam fel a dolgot egészen a temetésig.

Amikor a nagypapám halt meg akkor 20 éves voltam, akkor az ügyeletes orvos hívott fel minket a rossz hír miatt, nagyapámat akkor agyvérzés miatt vitték kórházba és amikor nagyjából felépült és már tudott járni meg beszélni akkor egyszer mikor a wc-re ment megszédült és el esett akkor halt meg szegény. Na azon nagyon letörtem, nagyapámmal sokkal jobb kapcsolatom volt mint nagymamámmal.

A másik nagyapámmal is jó a kapcsolatom, szerencsére ő még életben van és nagyon jó formában van.

2013. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

3éve évzáró után pár nappal délután az ágyamon olvasgattam amikor anyám bejött és mondta hogy ma meghalt a kórházba a nagyapám (apai ágon nagyapám)

nem sírt vagy ilyesmi. Komoly arca volt, és ennyi.

2013. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

amikor a papám meghalt, a barátom hívott fel, h részvétet nyilvánítson. azt hitte, tudok róla...

másodszor is így történt, csak akkor egy olyan ember nyilvánított részvétet, akit nem kedvelek.

azért "jó" így megtudni, hogy valaki meghalt a szeretteim közül :(

2013. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
22 voltam, Anyu hívott este, olyan volt a hangja, mintha épp akkor kelt volna fel, szaggatottan vette a levegőt. Ahogy elmondta, hogy meghalt a nagynéném, mint a filmekben: egy pillanat alatt elkezdtem bőgni, összecsuklottam, a telefon kicsúszott a kezemből. Szegény húgom csak nézett, hogy mi a baj, de nem tudtam egy szót se kinyögni. Azóta vannak pánikrohamaim.
2013. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 10.-es voltam,mikor a anyukám felhívott,hogy meghalt a mamám.Szinte sokkot kaptam,annyira váratlanul ért.

Férjemék anno autóbalesetet szenvedtek,az apósom meghalt,a férjem csak könnyen sérült.Ott az orvosok a kórházban közölték vele,hogy az apja úton a kórházba,meghalt.Utána adtak neki altatót,és reggel arra ébredt,hogy az anyósom hívja őket,hogy merre járnak.Az orvosok nem hívták fel a családot,neki kellett közölnie,hogy az apuka nem megy többet haza..

2013. aug. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

A kórházból hívtak. Azt mondták, hogy sajnálják, de rossz hírt kell közölniük. Éjszaka édesapám meghalt szívrohamban. Kértek, hogy hétfőn (aznap péntek volt) menjek be a személyes tárgyaiért.


Megköszöntem a hívást, majd felhívtam édesanyámat. Volt bennem egy kis nyomottság, de nem voltam különösen szomorú. Pár nappal előtte láttam édesapámat és nem festett túl jól, tehát számítottam a hírre.

2013. aug. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a papám halálát én tudtam meg, telefonon hívtak éjjel a kórházból. hisztérikusan bőgve hívtam fel anyumat, alig értette mit akarok mondani. :( 21 éves voltam.

nagymamám is ugyanabban az évben halt meg csak pár hónappal később. bementünk hozzá látogatni, nagyon rosszul volt. hazafelé a buszon hívták anyumat hogy közöljék vele a lesújtó hírt.

utána biciklivel mentem haza anyumtól. annyira ki voltam borulva, hogy azt sem érdekelt ha meghalok. átmentem az összes piroson, száguldottam mint egy őrült. mindezt Budapesten, viszonylag forgalmas helyen.

2013. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!