Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te családodban ki a "fekete...

A te családodban ki a "fekete bárány"?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy minden családban van valaki, aki kilóg a sorból?
2013. júl. 8. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én :).


így 37 éves koromra,az elmúlt 1-2 évben kezdtem kivilágosodni, bár még mindig nagyon elütök a család többi tagjától, csak már jobban elfogadnak. legalábbis anyum.


nem mindig van, de gyakran megfigyelhető, igen.

2013. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Mi Janinak hívjuk.
2013. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem.
2013. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én

39évesen még mindig :-)

2013. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki. Nálunk nincs ilyen, legalábbis én nem tudok róla. Nincs olyan, akit valaha valamiért megszóltunk volna, vagy a viselkedésével kitűnne közülünk. Szóval lehet, hogy az az átlagos, de a saját példánkból kiindulva nem igaz, hogy minden családban van ilyen.
2013. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk magamat tartom annak. Teljesen másképp gondolkodom, nem is jövök ki túl jól se a közeli, se a távoli rokonaimmal. Egyszerűen más nyelvet beszélünk... De nem bánom, soha nem szerettem "beállni a sorba".
2013. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én. Mert az én életem nem csupán a pénz körül forog. Én, és a családom boldogok szeretnénk lenni. Persze jó, ha van pénz is, de nem ölöm a családom, nem veszekszünk a férjemmel, ha éppen nincs.
2013. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, mer én vagyok a bűnbak.
2013. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én :)

És ez már így is marad, de legalább eljutottunk arra a szintre, hogy már megértik, hogy mit miért teszek, és hogy nekem így jó. Régebben zavart, hogy "kilógok" a sorból, de elfogadtam magam, és szerencsére ők is engem.

Pedig már bőven túl vagyok a harmincon :)

2013. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ÉN

Lehet nevezni hülyének, de én nem félek kipróbálni dolgokat és megpróbálni megvalósítani az álmaimat. Szüleim , tesóm példaértékű, tiszta élet, amit elkezdenek befejezik..én szeges ellentét, lázadás, és kalandos életem van. Sok minden nem sikerül, olyankor nagy pofont kapok az élettől, de tanulok belőle és megyek tovább, nem rinyálok, mert kit érdekel az?

21/l

2013. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!