Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok a...

Melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Az élettársammal kettesben lenne egy pár napos nyaralásunk, szülőktől ajándékba kapunk egy kisebb összeget erre. A következő 2 dolog között próbálunk épp dönteni, ti melyiket választanátok:


- 2-3 éjszakára le tudnánk menni a Balatonra, csendes kis helyre, ahol strandoláson kívül nem nagyon lehet mit csinálni, csak pihenni, kikapcsolódni

- Nem utazunk sehova, hanem maradunk Budapesten, és elmegyünk 4-5 napig mindig máshová, és a belépőkre költenénk a pénzt (pl csúszdapark, állatkert, cirkusz, vidámpark meg ehhez hasonló programok)


Eddig a Balcsi mellett voltunk, de most átbeszéltük, hogy a második is tök jó ötlet, élménydúsabb, mégis most próbáljuk meghozni ezt a döntést, hogy mit csináljunk.



2013. aug. 6. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi évek óta ezek között variálunk nyaranta. Az egyik Balatoni nyaralásunk élvezetes volt, de akkor nagyon sok pénzt el is költöttünk. Mivel szállást nem kell fizetni, ha otthon alusztok, olcsóbb. És kicsi az ország, naponta elmehettek más-más helyre. Mi a második verziót szavaztuk meg idén nyárra.

De ha van egy konkrét hely, ahová mindketten szívesen mennétek, akkor érdemes oda menni pár napra. Viszont a Balaton nagyon drága szerintem, vannak annál olcsóbb és jobb helyek is....

Remélem, összehoztok valami jót:) Jó nyaralást nektek!

2013. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha budapesti lennék, akkor a Balatont választanám, mert a fővárosban mindig nagy a nyüzsgés, és lehet pont az lenne izgalmasabb, ha ez elmaradna. Amiket meg felsoroltál Pesten, oda év közben is elbirtok menni, mondjuk félévekre beosztva egy programot. :)
2013. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha eddig a Balcsinál lettünk volna, akkor a 2.

De most a melegben biztos nem utazgatnék azért:)

2013. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, egy-két fontosabb részletet még kihagytam:

Ha elutaznánk, akkor ebből a pénzből csak a szállást tudnánk fizetni, minden mást nekünk kellene hozzá tenni(ami elég nehéz lenne amúgy is).

Ha itt Pesten maradnánk programokat csinálni, nem kellenne saját zsebbe nyúlni mellé.

Illetve, ami még közrejátszik, hogy a legközelebbi barátaink is pont akkor utaznak el, így az állatokat még nem is tudjuk, kire tudnánk hagyni, ha több napra elmennénk... :(

És ez az egyetlen lehetőségünk idén, hogy ilyen prograimjaink legyenek, mert 10 napig szabin vagyok, amúgy csak 2 szabadnapom van minden héten (sokszor nem is hétvégére esik, hanem hézköznapra) és azokon órákra járok, nagyon nagyon ritkán jönne össze még egy állatkertbe elmenős egész napos program is.

2013. aug. 6. 14:01
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és az egész kb 2 múlva lesz esedékes
2013. aug. 6. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
én a Balatont választanám, nekem kell a környezetváltozás is a pihenéshez, nem elég az ha ugyanott kelek fekszem ahol amúgy 365 napon át.
2013. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a második verziót választanám a helyedben, a feljebb említett okok miatt.

Érezzétek jól magatokat! :)

2013. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balint@! válasza:
Én az elsőt választanám sokkal mássab Balaton mint egy Budapest és a levegő is más sokkal jobb és a fürdés az nem olyan drága és egy kicsit kéne még zsebbe nyúlnotok hogy rendeljetek pizzát és innivalót vegyetek de én azt javasolnám hogyha Balatonra mentek akkor pesten vegyétek meg az innivalót mert olcsóbb és lehet hideg élelmet is venni Pesten és akkor már meg van kaja pia és már csak le kell mennetek és be ugorni a jó Balatoni vízbe. :DD Amúgy Balaton melyik részére mennétek?
2013. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én elmennék Balcsira. Ott is van uzlet, lehet olcsobban enni. Ha itthon maradtok akkor is kell enni, így nem értem miért lenne a Balcsi tobb? Mennyjetek kevesebb napra a Balcsihoz és a tobbi napon BP program. Megfelezném a pénzt.
2013. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!