Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom melyik idézetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom melyik idézetet válasszam, mind a kettő tetszik. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

"Szeretni egymást nem azt jelenti, hogy egymás szemébe nézünk, hanem, hogy együtt nézünk ugyanabba az irányba."


"Talán semmi sincs szebb a világon mint találni egy embert akinek lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akinek kedves az arca, elűzi lelkünk bánatát. Akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk."


2013. ápr. 16. 09:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1. (2túl hosszú)
2013. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Mindkettő gáz és nyálas. És ráadásul nem is igazak ezek az idézetek. Válassz egy Petőfi versidézetet. Nála szebben és okosabban senki sem írt a világon.
2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Nekem sem tetszik egyik sem.


Egy 14 évesnek facebookra jó körülbelül.

2013. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem tetszik. Nekem is az jutot eszembe, hogy 16 éves lehettem mikor ezek voltak a kedvenc idézeteim.

Én valami mélyebbet keresnék, valami személyesebbet, ezek kicsit giccsesek és közhelyesek.

2013. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem az első már túl unalmas,mert mindenhol belebotlok,de a második nagyon szép.Én azt választanám.
2013. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán mi a túrónak idézet egy esküvői meghívóra? Ott csak az időpont, a helyszín és a meghívottak köre fontos. Semmi egyéb, giccses .ar nem kell rá.
2013. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
😈 légyszíves, ajánlj egy szép Petőfi versrészletet- nem kell így nekiesni egy kis menyasszonynak..
2013. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%
7.: és az oltárhoz is elmenjek helyette? egy házasulandónak már csak van annyiönállósága, hogy eldöntse, mi tetszik neki. esküvői meghívóra idézetet rakni buuzis.
2013. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A kettő közül talán inkább a második.
2013. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
😈- ilyen hülyeséget! szinte minden meghívón van - azért nem ez a világ legnagyobb problémája. Ide meg segíteni járj, mert ledorongolni a másikat, az bˇzis
2013. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!