Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti engednétek a 19...

Szülők! Ti engednétek a 19 éves lányotokat ebben a nagy melegben vizet osztani egy cégnél?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Szegény nehogy dolgozzon. Menjen bulizni inkább. :)
2013. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne? ezzel nem csinál semmi rosszat, sőt dolgozik. A tetejében meg az a jó érzése van, hogy tett valamit az embertársaiért.
2013. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Aggódnék érte, de már felnőtt... Az ő döntése. Csak azt kérném, hogy öltözzön fehérbe, kenje be magát naptejjel, igyon eleget és tegyen a fejére vizes fehér kendőt. Egyébként pedig büszke lennék rá, hogy segíteni akar másoknak.
2013. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszem, hogy ilyenre negedélyt kétem volna valaha is, vagy kellett volna.

Télen ennyi diősen hajléktalanoknak vittem szendvicset...



Ha szeretné, akkor csinálja, amúgy is felnőtt, csak ha otthon lakik, akkor tudjam ok van ( ha meg már nem lakik otthon, úgysem tudok róla.

Ennyi idősen amúgy nem sokat voltam otthon...egy évvel később már csak havonta jártam haza, ahogyan most is(sajnos a távolság)


26/ N

2013. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Hőségben vizet osztani egy cégnél,gondolom alkalmi diákmunkában....kifejtenéd bővebben,hogy mi ebben a kivetésed?????????????
2013. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi a baj ezzel???? nem Olaszországba küldeném bártáncosnak....


19, nagykorú, engedélyt se kéne kérnie.

2013. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt karitatív,mert a dög melegben vízet osztani,fú ez aztán a megbotránkoztató,a másik,hogy még nem akar a szülei nyakán élni 19 évesen,hanem pénzt is akar keresni,fú ez aztán...ahelyett,hogy örülnél,.hogy ilyen lányod van.
2013. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Sőt, büszke lennék rá, hogy nem mondott kapásból nemet az ajánlatra.
2013. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha ő menni akar, hogyne!


1. Felnőtt.

2. Segít.

2013. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a kérdést a 19 éves lány tette fel, mert a szülök NEM voltak megdöbbenve, hogy ilyet kellene neki csinálni.
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!