Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El engednetek a 16 eves...

El engednetek a 16 eves lanyotokat 3 napig felugyelet nelkul a barataival egy mas varosba bulizni?

Figyelt kérdés

A 16 eves lanyom egy hete kerlel hogy engedjem el a "kirandulasra" nem tudom mit tegyek engedjem-e vagy nem?

Velemenyeket szeretnek.



2013. ápr. 6. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem engedném.
2013. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, hogy megbízható-e, és a barátai is legyenek azok:) És hívjon fel!! úgy igen :)
2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

igen, mindazt amit ott csinalhat azt otthon is csinalhatja ha nem latod


szoval miert ne erezze jol magat a barataival?

2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném el! Csak ezzel az a baj,ha nem engeded el,akkor úgy fogja érezni,hogy nem bízol benne! De szerintem arra lehet hivatkozni,hogy benne bízol,de a barátaiban nem! :D
2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Kiszámíthatatlan,mi jut eszükbe.
2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát én is elmentem annó egy hétvégére a barátaimmal,de akkor más világ volt.Az én lányom 6 éves,de 16 évesen tuti nem fogom elengedni felügyelet nélkül 3 napra.Szerintem idegroncs lennék mire haza jönne.Van telefon már az igaz,de annyi szörnyűséget hallani,hogy biztosan nem.
2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

soha!!

míg nincs 18 éves biztos nem engedném sehova főleg nem bulizni...

aztán majd mikor azt mondja terhes vagyok, mert nem gondolkodott, akkor lehet kapálózni h mit tegyetek

v még rosszabb összeszed vmi nemi betegséget és egy életre vele marad

v erőszakoskodnak vele, mint ami mostanában elég sokat van a bűnügyi hírekben

jól gondold meg mit engedsz meg neki

2013. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

durva dolgot mesélek.

pont 16 évesen voltam egy kereszténynek mondott angoltáborban a Balaton partján nyáron 5 napig. na, ami ott ment az minden volt, csak nem ájtatos bibliaolvasás. mmint este. nappal játszani kellet a kis szendét, este meg el voltunk engedve éjfélig. ittunk, buliztunk, csókolóztunk. tovább azért nem mentünk, legalábbis én nem, mert annál azért több ész szorult belém, még ha kicsit kevesebb erkölcs is :)


nehéz kérdés, én azt mondom ezek után.


annyi legyen a becsületemre mondva, h anyámnak mindent elmeséltem mikor hazaérkeztem, és semmi letolás nem volt. amúgy is elég laza, barátnő-stílusú anyám van. következő évben ismét elengedett. a saját kis hülyeségeinket, úgymond diákcsínyeket megcsináltuk, de később sem merészkedtünk durvább szitukba. ennyi kell. :)

2013. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 9 éves a lányom.Igazából ha most lenne 16 csípőből rávágnám egy hasonló kérdésre, hogy nem.De mint tudjuk lassan ez nem is olyan "nagy" dolog ennyi idősen.Mondjuk nekem az lenne.Szóval nem tudom..beteg a világ manapság, de 16 évesen már csak van annyi esze/főleg a mai lányoknak/, hogy ne csináljanak nagy marhaságot.Egyébként az sem mindegy a döntéshozatalnál, hogy milyen a lányod, mennyire bízol meg benne vagy a döntéseiben.Mindezeket mérlegelve, és összegezve kell meg hoznod ezt a döntést 27L
2013. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nem engedném,majd ha leérettségizett utána mehet.
2013. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!