Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsájtanátok a párotokn...

Ti megbocsájtanátok a párotoknak egy megcsalást, ha az a kapcsolat elején történt?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettünk mostanában, és bevallotta, hogy mikor még csak 2-3 hete voltunk együtt, megcsalt egy lánnyal, aki már régen tetszett neki. Eddig nem merte elmondani, mert félt tőle, hogy kidobom. Azt mondta, hogy akkor még nem tudta, hogy mi lesz a kapcsolatunkból, csak szimpatikus voltam, meg szép, viszont megismert és szerelmes lett belém, most már nem tudna soha megcsalni, meg már ezerszer megbánta ezt is.
2013. aug. 7. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
nem
2013. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Nah ne már! Még szép, hogy nem! Ha így kezdődik egy kapcsolat mi lesz utána? Ráadásul majd azon agyalok egyfolytában mikor teszi meg újra!


Ilyen kezdetre komoly kapcsolatot szerintem nem lehet építeni! Ám kinek mi fér meg bele! Az en válaszom egy biztos nem, de ha te ezt itt megkerdezed tőlünk, akkor te folytatnad lesz, ami lesz alapon!

2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
meg
2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
A hűség számomra nagyon fontos dolog, de ez nálam pont a még belefér kategória. Igaza volt abban, hogy akkor még nem tudhatta, hogy beléd fog szeretni, vagy hogy egyáltalán lesz valami komoly kettőtök között. Ha úgy vesszük, akkor az a lány érkezett előbb (azt írod, régóta tetszett neki). De persze ez csak akkor megbocsátható, ha azóta nem volt vele, csak azt az egyet.
2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Ha te csaltad volna meg, akkor elvárnád, hogy ő megbocsásson?

Miért csak a férfinak kell hűségesnek lenni, a nőknek nem?

2013. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy. Kérdés, hogy három hét után mennyire voltatok már komolyan együtt? Mert ha abban a három hétben találkoztatok összesen 3x, akkor az még eléggé az eleje mindennek és az ember csak úgy próbálkozgat mindenfelé. :) Ilyen esetben bocsáss meg neki. Már az is amellett szól, h egyáltalán bevallotta. Ez bizonyítja, hogy szeret.

Ha azonban abban a három hétben 1 hét után már komolyak voltak a dolgok és sülve-főve együtt voltatok és minden nap randi volt, akkor biza már fura a dolog. :)

2013. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Megbocsájtottam az exemnek, de sose tudtam utána megbízni benne. Rá is ment a kapcsolat.
2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem is megcsalás.Az ismerkedési szakaszban,ismerkedik az ember.Nem tudni mi lesz.Lehet kapcsolat,de lehet semmi.A kapcsolat az alakul.Fokozatosan és különböző szakaszai vannak.Egy szakasza a kizárólagosság.Ez egyénfüggő,hogy ki mennyi idő után jut el a kizárólagosság szakaszába.Vannak akik nem is jutnak el addig.A nők ha megismernek valakit rögtön a kizárólagosságot akarják,mert már a fejükben kész a kapcsolat.De ez nem így működik.Szép,hogy elmondta,de nincs jelentősége.És ez egyáltalán nem jelenti azt,hogy majd a jövőben megcsal.Örülj a kapcsolatodnak,annak,hogy szeret és ne kombinálj.
2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egyébként a 4-essel értek egyet, nem akarok eldobni egy minden téren jól működő kapcsolatot egy ilyen dolog miatt.

Egyébként nem feküdtek le, csak csókolóztak, mert a párom észbe kapott, hogy nem kéne. Azért gondolkozom rajta, mert többször hangoztattam neki, hogy nálam az egyszeri megcsalás is szakító ok, és így is gondolom, de szerintem ez azért nem volt akkora dolog.


5-ös neked meg nem tudom mi a bajod, senki sem várná el, hogy megbocsásson nekem, egyébként 3 éve hűséges vagyok. Azért mondta el, mert nem akart úgy elvenni feleségül, hogy ezt nem tudom.

2013. aug. 7. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, ez még egy plusz pont a párodnak. Mmint, hogy nem akart anélkül elvenni, hogy ezt ne tudd.
2013. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!