Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnák megváltozni? Lent.

Hogy tudnák megváltozni? Lent.

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában elég sokat vitatkozunk a párommal, most újítjuk a házunkat, kevés közös programunk van, anyósékkal lakunk (jóban vagyunk), de a kákán is a csomót keresem, mindenbe belekötök, semmi sem jó, a párom hibás mindenért (akkor is amikor nem) stb...

Talán a ház felújítás miatt jött ez elő? Szeretem a páromat és rossz, hogy megbántom, de nehéz, hogy alig haladunk, csak a kiadások vannak stb... emiatt az esküvő is tolódott, jövőree lesz csak.



2013. júl. 31. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Megváltozni vagy visszaváltozni????
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
wááá... tudnÉÉÉÉk
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy idegőrlő, de gondolj arra, hogy legalább haladtok. Én is végigcsináltam két építkezést, egyik a szüleim háza volt, a másik az exemé, sajnos egyiknek sem volt értelme, mert szüleim elváltak, az exemet pedig elhagytam és otthagytam neki mindent, mert semmi nem volt a nevemen. (Ez az én hülyeségem.)


Nézd, ha én most egy építkezés közepén lennék és jövőre még esküvőre is jutna, akkor én lennék a világ legboldogabb embere.


Minden csak nézőpont kérdése, ne aggódd túl a dolgokat!

2013. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második, ja, hogy te nem írsz el semmit....


Visszaváltozni, olyan lenni, mint régen. A lehető legjobb volt a kapcsolatunk, de ezek a probléma miatt csak vitatkozunk...

2013. júl. 31. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha látod a problémát, akkor miért nem teszel ellene?

Mielőtt beszólsz neki számolj el 10-ig...

Te is tudod, hogy ez most nehéz időszak, nem kéne a párod nyakába még több bosszúságot varrnod.

2013. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-3 nap pihenés valahol? nagyon lefáradtatok lelkileg is a felújításban. Gyakori ez, építkezés, felújítás alatt, amit tetéz az indokolatlanul magas építőipari árak miatti kiadás- olyan nehezen jön a pénz és olyan könnyen megy...

Egy wellness hétvége egy kisvárosban? és semmit se tenni, csak bámészkodni, csak "lenni".

[link]

Micimackó és a Tao

-ajánlom ezt a kis könyvet elolvasásra, meg lehet érteni belőle, miért olyan elemi létszükségletünk , hogy néha - a sok munka és nyüzsgés közt- leálljunk és "semmit tegyünk":)

2013. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbálom vissza fogni magam, de nagyon nehéz, én is tele vagyok feszültséggel, stresszel és bizony ez kijön rajtam.

Wellness... szép is lenne... a sok kiadások miatt lehetetlenség. :( És ott a munka 7 napból 6 dolgozunk, mikor végeztünk a meló helyen megyünk hozzánk csinálni a dolgokat, hogy hamar vége legyen ennek.

2013. júl. 31. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!