Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebbol kapcsolat? Volt...

Lehet ebbol kapcsolat? Volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Epp abban a szituacioban vagyok,hogy nincs parom. De megismertem egy ferfit,aki most van vallofelben. Szimpatikusak vagyunk egymasnak,neha beszelgetunk,ugy 2-3 naponta. O mondja,hogy lekell zarja a multjat ,es ehez ido kell.O ferfi 33,En no 30 eves. Meg is ertem ,nem siettetem semmivel. Csak azt szeretnem kerdezni,hogy varjak ra? Nem erzem, h szerelmes vagyok bele,csak szimpatikus,es jo fej.Nem volt koztunk semmi intim dolog.Se csok,sem semmi mas, csak beszelgetesek.De o aztmondta ,h ha lezarul minden korulotte,akkor lehetunk egy par.Ti mit szoltok ehez,van valakinek tapasztalata,vagy a kornyezeteben volt ilyen?
2013. aug. 1. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy volt-e a környezetünkben ilyen, vagy nem, neked kell érezni, hogy a későbbiek folyamán el tudod-e képzelni vele az életed, bele tudnál-e szeretni!
2013. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyikőtök sem szerelmes a másikba, akkor miért várnátok egymásra ? Éld nyugodtan az életed, ő is az övét és majd az idő eldönti, hogy ha lezárja teljesen a múltját, rátaláltok-e még egymásra.
2013. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!