Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik egy régi "szerelem"?...

Hiányzik egy régi "szerelem"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, de mostanában sokat gondolok egy férfira akivel régen nagyon jóban voltunk, szinte mindennap együtt voltunk, tudom, hogy lehetett volna több köztünk, de én összejöttem más pasival.

Hiányzik azaz élet ami vele volt, meg minden ami hozzá fűződik.

Hétvégén programom lesz abban a városban ahol ő lakik és 90% hogy találkozunk. Párom tudja, hogy mi volt előtte és tudja ő ott lakik, bár nem mondja, de látom rajta, hogy féltékeny egy kicsit, hogy oda megyek.

Mi tévő legyek? Félek, hogy újra megtörténnek azok a dolgok amik régen vele voltak. De viszont látni akarom őt, úgy érzem sosem felejtettem el őt. De viszont gerinctelenség mert kapcsolatban vagyok.

Mit tanácsolnátok? Ne írjátok azt, hogy mondjam le a programot mert nem tudom!!



2013. aug. 8. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
"Hiányzik egy régi szerelem" ? Ha úgy elmentetek, mármint ha úgy el tudtatok menni egymás mellett, hogy meg se próbáltátok, akkor nem, nem volt szerelem. Esetleg Ő csodált téged, ő szerelmes is lehetett beléd, neked jól esett és tetszett a vele töltött idő, mert az egódat táplálta, de ennyi lehetett. Ha valaki szerelmes, nem hogy elmenni nem tud, de még csak gondolni sem tud másra. Tehát se akkor nem voltál szerelmes, se most nem vagy az. Esetleg vonzódsz valakihez, vagy ragaszkodsz. Szerintem tegyél rendet a lelkedbe, és nem fogod kísértésként megélni az ilyen helyzeteket.
2013. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szerelmet azért írtam pont idézőjelbe mert nem volt az!
2013. aug. 8. 08:45
 3/5 anonim válasza:
100%

Az is lehet, hogy teljesen feleslegesen aggódsz. Nem tudom, mikor láttátok utoljára egymást, de ki tudja, lehet azóta már ő sem az, aki volt. Találkozz vele és meglátod, milyen érzés. Semmiképpen ne merészkedj tovább, illetve próbáld megállni, hogy elveszítsd az eszed, ha mégis fellobban a dolog. Ha pedig valóban van még mindig valami, előbb azért illik szakítani a pároddal.


Mindenesetre én is úgy érzem, hogy nem igazán vagy boldog, ha egy volt "szerelmedre" gondolsz. Inkább csak az a bizonyos, "Mi lett volna, ha... "... nem? Akkor járj utána, de megcsalás nélkül! Az a férfi, akivel anno meg sem próbáltátok, akivel csak lehetett volna, lehet, hogy mostanra egész másmilyen ember lett.


Én is párkapcsolatban élek és én is gondolok olykor régi szerelmekre, kapcsolatokra. És igen, van hogy engem is elfog az érzés, milyen jó is volt.. de közben elfelejteném, hogy megváltoztam. Érdekes, azt mondják, alapvetően nem változunk. Valóban, de a vágyaink változnak. Ami régen boldoggá tett, nem biztos, hogy ma is elég lenne.

2013. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom! Nagyon nehéz. Ha találkozol vele, akkor a párodat csapod be. De ha nem találkozol vele, akkor meg a saját érzéseidet csapod arcon.


Olyan nehéz. Mit fogsz most tenni?

2013. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy ha találkozok is vele akkor csak beszélgetünk egy jót. Nem tudom azóta ő mennyire változott meg, de azt jól tudom, hogy én úgy igazán sosem csak ép úgy élek amilyen a párom életstílusa, de mélyen nem ezt akarom.

Sajnos néha úgy érzem, hogy a páromat sem szeretem már úgy igazán, csak megvagyok mellette, talán megszokás vagy ez csak szeretet... nem tudom.

2013. aug. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!