Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vissza lehet hozni egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet hozni egy férj régi érzéseit a felesége iránt, miközben bizonyítottan mást szeret, de a családért szeretné lezárni azt a szerelmet?

Figyelt kérdés
a nők ilyenkor mérlegelnek hosszú távra is gondolva, de szerintem a pasiknál ez nehezebb ilyen esetben, mármint racionálisan gondolkodni és nem a szíve után menni.

2012. dec. 13. 07:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
NEM. Ha valaki mást szeret, akkor minek menne vissza a feleséghez? Ha valaki egyszer lezárt egy érzelmeet/kapcsolatot, akkor azt visszahozni nem lehet, legfeljebb megjátssza magát, ha érdékében áll.
2012. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 tataboy ***** válasza:
41%
Ez már halott ügy szerintem,ha vissza is megy már tuti nem azért mert annyira szereti újra a feleségét!
2012. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire szerette valaha a feleséget,mennyire szerelmes most,mennyire tud reálisan gondolkodni.
2012. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Azért a férfi sem 100% ösztönlény. Nagyon jól tudja, hogy az új, bizonyított(?) szerelem ugyanúgy el fog múlni, mint az, amelyiket egykor a felesége iránt érzett. Itt nem a szerelem fog dönteni, hanem a férfi tartása, morális értékrendje; nem biztos, hogy felrúgja a családját egy bizonytalan kapcsolatért, ami idővel ugyanúgy kihűl, ugyanúgy lesznek problémák, de ráadásul még vasárnapi apuka is lenne.


Sok múlik a feleség hozzáállásán is, ha képes indulatok nélkül, méltósággal tudomásul venni, hogy ketten becsapták őt a háta mögött, a férje elárulta őt, de mégis együtt szeretne maradni vele, ha elég szerelmes ahhoz, hogy szemet hunyjon a csalás miatt, de legfőképp ha mindketten tudatosan dolgoznak azon, hogy a kapcsolatuk újra jó legyen, akkor a szerető igen hamar ki fog esni a nyeregből.

2012. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Már olvastam sok kérdésnél, hogy történt megcsalás,azt hitték másba beleszerettek,de az csak fellángolás volt,vagy épp arra volt jó, hogy kiéljék magukat,aztán visszataláltak az előző párjukhoz! Bármi megtörténhet...


Viszont én nem azzal foglalkoznék, hogy a férj újra belém tud-e szeretni, hanem azzal, hogy én képes lennék-e újra összejönni vele tudván azt, hogy jól hátbaszúrt!!!!

2012. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Itt elsősorban nem az érzések döntenek. Miért nem megy el a pasi?


1. mert lelkiismeretfurdalása van. nem akarja a gyerekeit elhagyni. Mert hát lássuk be, különösen ha a nő úgy érzi hogy elhagyták, akkor a gyerekek is úgy érzik. nagyon kevés az a nő, aki felfogja hogy jobban jár ha egy menni akaró pasit felháborodás nélkül elenged, mintha engedi hogy maradjon. szerintem sokkal jobb, én legalábbis nem bánnám ha menne :)


2. nem tudnának osztozni a vagyonon. Van egy lakás, úgyhogy a pasi egy gatyában mehetne el, és már nem bírna egy albérletet is fizetni a gyerektartásokkal együtt. Szóval marad, mert muszáj.


Hogy mi miért történt nagyban függ a feleségtől is. Általában az elhidegülés nem magától következik be. Hanem a sok meg nem értésből.


Szerintem inkább a férfiak szoktak ilyenkor racionálisak maradni, mert rájönnek hogy nem tudnák fenntartani magukat ha eljönnek az asszony mellől. mert ahogy írtam nem keresnek annyit hogy jusson is és maradjon is. nem beszélve arról hogy az évek alatt kiszenvedett lakást most ott kell hagyni a feleségnek. Úgyhogy inkább haza mennek és titokban járkálnak más nőkhöz. Hát én köszönöm de ebből nem kérnék.


34/N

2012. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem, és nem is szabad. Törvényszerű, hogy az idő múlik, semmi nem lesz olyan, mint régen. Aki ezt hiszi, ezt akarja, az a múltban él.

Viszont: lehet ÚJ érzéseket előcsalogatni. Ennek van értelme. A múlt után sírni nincs.

2012. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint nagyon is racionálisak és nem a szívük után mennek, főleg ha gyerek is van.
2012. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 kicsilany26 válasza:
És mi van olyankor kiderült a viszony az asszony normálisan áll hozzá a gyereke miatt,kap a férj új esélyt amit újból elszúr mert tovább folytatja???Bizonytalan nem mert bizts hogy a szemére van vetve miért csinálja,ha odahaza megértő nő és gyerekek várják?!!Valószínű hogy a 3. at is becsapta valamilyen szöveggel hogy sikerüljön megd....vagy más ok mi lehet???És akkor is mi van ha ezt még újból megbocsájtja a család és tovább hívja keresi???
2012. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Vissza, egy előtte mély kapcsolatot mindenképp

hiszen az érzések nem múlnak el teljesen, ott maradnak az emberben

az új szerelem pedig még elég felszínes, nincs elmélyülve


tapasztalatból írom

2012. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!