Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mindig van kedvetek a...

Nektek mindig van kedvetek a szexhez és a párotok hogy szokott közeledni (este tv nézés közben stb)? Olyan nők véleményére vagyok kiváncsi akik évek óta házasságban élnek.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindig van kedvem, hisz lehetek nyűgös vagy fáradt ahogy a párom is. Hol én kezdeményezek, hol ő, de ez nincs az esti tv-zéshez kötve. Lehet az már zuhanyzás közben, vagy reggel, vagy csak úgy napközben bármikor.
2013. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés volt az a szitu, amikor nem volt kedvünk 19 év házasság alatt. 36, és 39 évesek vagyunk, a kedvet mindig meghozza a másik kezdeményezése. Volt már olyan, hogy simogatott, tudtam, hogy szeretne szexelni, de nekem nem volt kedvem, egy csepp sem.De 2-3 érintés, és abból kerekedett egy olyan fergeteges szex, hogy csak na.... :)
2013. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha nekem nincs kedvem akkor elküldöm a francba.
2013. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs mindig kedvem, de már sokszor sajnálom elutasítani. Persze utána hamar lázba jövök én is, csak most már néha szívesebben néznék tévét, neteznék kicsit, mint a 40 fokban egész éjjel csattogjak.
2013. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2 alkalommal nem volt kedvem. Egyszer dühös voltam és azért. Én mindíg kapható vagyok, volt nem egyszer, hogy "felsimogatott" álmomból:)
2013. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez kicsit olyan kérdés, mint hogy "neked mindig van étvágyad?"
2013. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig van és ez érthető is, de a legutóbb a Párom számomra bántóan fejezte ezt ki. :( Előtte nem mondta, hogy fáradt csak éppen kezdtük volna a dolgot és közben kérdezgettem tőle egyet kettőt, erre olyan mogorva hangsúllyal azt mondta (szerinte nem volt olyan), ha beszélünk akkor el fog aludni... Minden ihletem elszállt abban a pillanatban, minden életkedvem mert kb azt mondta ezzel, hogy "csináljuk már inkább, legyünk túl rajta azt had aludjak". Azóta gondolatban sincs kedvem a dologhoz, folyton bevillan az a perc amikor mondja nekem amit mondott... Én vagyok túl érzékeny? Én azt gondolom, mondhatta volna előtte nekem szépen, hogy most ne majd holnap vagy máskor, akkor nem esett volna ilyen rosszul.
2013. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig van kedvünk hozzá, de ez elmondható a férjemről is.

Látjuk egymáson, hogy milyen állapotban van a másik olyankor nem közeledünk, az évek alatt megtanultuk, hogy ebből csak vita lenne.

De általában mindig úgy közeledünk egymáshoz, hogy csókolgatjuk egymás nyakát ilyenkor tudjuk mit akar a másik! :)

2013. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha ki vagyok éhezve elég, ha tv után közeledik, ha nem vagyok kiéhezve, akkor már jóval előbb (3-5 nap) kezdhet udvarolgatni, különben fájni fog a fejem és csak ülhet a luk mellett.
2013. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ebbe az évbe voltunk balatonon nyáralni szállodába.

Mi csináltunk reggel délelöt délután este és éjszaka.

Volt ami hosszúra nyúlt de volt ami rövid volt. Nem gyösztem cotont begyüjtendi. Napi minimum3 volt de max 6 volt.

2013. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!