Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik fél dohányzik, az...

Ha az egyik fél dohányzik, az mennyire okoz gondod a kapcsolatban/házasságban?

Figyelt kérdés

Nálatok nem szokott ebből vita lenni?

Én sajnos cigizek, és páromat zavarja is, sajna nagyon sok vitánk van ebből.

Mindig megpróálok leszokni, de pár nap, vagy hétnél tovább nem sikerül.

Most azt csinálom, hogy mikor találkozások előtt 2 nappal már nem gyújtok rá. Vagy aznap már nem cigizek.

Kamionozik, úgyhogy sokat van távol.

Ha mondjuk hazajön péntek délután, és én szerdán elszívok még egy cigit, de csütörtökön már nem, és pénteken se, akkor mennyire fogja érezni?


Nagyon nehéz leszokni, nekem nagyon nehezen megy, de már nem akarok ebből vitát..

Ez így jó megoldás lehet?


2013. júl. 3. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Ő sose dohányzott?


Én cigiztem, csak a gyerekek miatt leszoktam. A férjem nem. Néha zavar a cigiszaga, de sose tenném szóvá, így ismertem meg, így fogadtam el. Persze azért nagyon boldog lennék, ha leszokna, de nem hiszem, hogy a b..szogatással elérném.

2013. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Nézd valaki vagy leakar szokni, vagy nem.

Ha nincs elég erős akarata, úgysem fog leszokni.

A párod helyetted nem fog tudni leszokni.

Szóval vagy elfogadja, hogy szívod vagy...


Nálunk mindketten cigiztünk a férjemmel, aztán én a terhességem miatt anno leszoktam és utána sem szoktam vissza, ennek már 3 és fél éve. Mert le akartam szokni és nem is akarok visszaszokni.

A férjem viszont nem is akar, engem zavar, hihetetlen, ha az ember egyszer tényleg leszokik, akkor mennyi hátrányára rájön a ciginek.:) Például a büdös szájszag, füstös ruha, haj, miegymás...Mert ugye fogat mosni se lehet minden szál után, illetve átöltözni...Illetve legfőképpen anyagiak miatt zavar, hogy a férjem szívja. De benne nincs semmi akarat, hogy leszokjon, még egy kicsi se, úgyhogy én beletörődtem.:) Nem balhézok miatta.

2013. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én szombat óta nem gyújtottam rá.. Sajnos hasonlóképpen vagyok mint te.. Ha tudom, hogy nem találkozunk nagyon erős a kísértés van, hogy elcsábulok.. De most nem.. Le kell szoknom, nem akarom, hogy emiatt megharagudjon rám, én is érzem, ha sokáig nem gyújtok rá, milyen büdösek mások, akik cigiznek, nem szeretnék ilyennek tűnni.. Most nem is vettem cigit, pedig ma is elgondolkodtam mikor boltban voltam.. Cigizés helyett ellenben tornázok mikor már kezdek nagyon ideges lenni vagy érzem, hogy rágyújtanék.. Próbálj te is kitalálni valamit helyette, ha amikor nincs otthon rágyújtasz sosem fogsz tudni leszokni.. Gondolj bele, mi lesz, ha babát szeretnétek..
2013. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

én csak az udvaron gyújtottam rá, és minden szál után arc, kéz fogmosás, meg volt egy cigizős pulcsim, hogy a ruhám sem legyen olyan szagú, 2 évig működött így

de most nincs senkim

éééésss.....

3 hónapja leszoktam sálálálálálálá :) :) :)

irtó jó

ha le szeretnél igaziból szokni akkor elárulom a titkomat :)

2013. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Én ezen cseppet sem veszekednék, van annyi toleranciám, hogy elfogadjam. Sajnálatos, ha a párotoknak/nektek nincs. Ez az egyén döntése, ugyanannyira, mint a sörivás, költséges hobbik, ínyenc ételek, amit csak ő szeret. Pedig annyi mindenért lehetne pofázni, pl. ha fokhagymát, hagymát eszik a férjem, ezeket sokszor fogmosás után is érezni, akkor b**gassam, hogy ne egye már meg??
2013. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Kb rámehet egy házasság, és már ott rosszul állsz hozzá hogy magadat becsapod azzal hogy előtte nem szívsz

Csak van benned annyi erő felnőttként hogy fogod magad és nem veszel a boltba, máshogy sose fogod tudni lerakni orvos nélkül, Apámról tudom

21/F

2013. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem okoz gondod, ha elfogadja a másik, hogy dohányzik. De ha az állandó cseszegetés megy miatta, nah az már nagy gond.
2013. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Én nem dohányzom és kimondottan zavarna, ha dohányozna a párom.
2013. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Én sem dohányzom, és nem tudnék olyannal összejönni, aki dohányzik, mert büdös a ruhája, ja megcsókol, akkor érzem a rossz ízét... igénytelen, gusztustalan.


Aki dohányzik, annak ez fel sem tűnik...

2013. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
A párom dohányzik, én 9 éve nem. Emiatt nem baszogatom, az ő egészsége. Mondjuk nem bánnám, ha abbahagyná, csak előnye származna belőle. Ami viszont zavar, hogy a lakásban szívja, a fürdőszobában. Van ablak, de pici a lakás, simán kijön a szag, és körbejár, csak ő ezt nem érzi. 2 kisgyerekünk is van, miattuk idegesít a dolog. Függőfolyosónk van, ki is léphetne az ajtó elé, de nem.
2013. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!