Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rögtön a lényegre térnék:...

Rögtön a lényegre térnék: bizonyos időközönként (1-2 havonta) előfordul, hogy "érzékeny" leszek a tejre. Ez alatt azt értem, hogy erős hasi görcsöm, és hasmenésem lesz tőle. Ez kb.1 hétig tart, aztán mindig el is múlik. Mitől van ez? :S

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg állandóan érzékeny vagy, csak néha felhalmozódik a szervezetedben az allergiát kiváltó anyag (nem tudom, mi az pontosan - laktóz?). Az időszakos tünet nem jelent időszakos problémát, a probléma állandó. Le kellene állnod vele teljesen, mert káros a szervezetednek, és nem kellene ilyenekkel traktálnod, amik így meggyötrik.
2010. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez attól van, hogy a tehéntej egészségtelen.

[link]

2010. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd vissza a fogyasztást, igyál laktózmentes tejet, vagy vegyél laktÁztablettát a patikában.
2010. febr. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. febr. 25. 18:49
 5/5 anonim válasza:
Szia nekem is ugyanez a gondom próbálj meg kísérletezni laktózmentes tejjel tejföllel nekem bevált általában a Spar-ban lehet ezeket kapni én is laktózmentes cuccokat eszem és azóta nincs hasmenésem
2010. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!