Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a kollégám...

Nagyon tetszik a kollégám lánya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lett nemrég és nagyon tetszik nekem. Tudom, hogy nem lenne szabad de nem tehetek róla. Az apjának barátja vagyok úgyhogy gyakran találkozok velük. A lánnyal is szoktam beszélgetni és értelmes. Pont az ideálom. Csak hát túl fiatal meg a barátom lánya. Hogyan próbáljam meg elfelejteni? :S

27F


2013. aug. 9. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Puhatold ki, hogy mit szólna hozzád az apja. Aztán lépj valamit az ügyben.
2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy ne próbáld meg elfelejteni. 10 év a mai világban nem olyan nagy különbség. Ha faterja jó embernek tart, lehet, hogy nem is ellenezné a kapcsolatotokat. Elvégre ismer, nem is kellene aggódnia, hogy milyen fazonokkal ismerkedik. Mindazonáltal megértem, hogy valóban nem szokványos a helyzet.
2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
miért ne működne, az természetes hogy huszonéves pcsák 40es faszikkal járnak?
2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Első válaszoló meg valószínűleg fiatal kora ellenére nyugdíjas hölgyekre gerjed. Az sem baj, de nem kell mást leszólni.
2013. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg az apját, hogy mit szolna hozzá?
2013. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha szakítanak? Mert a srác mondjuk durván megbántja? Én nem lennék képes együtt dolgozni a lányom exbarátjával, de ugyanígy az ex apósjelöltemmel sem.
2013. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Upxlewhax válasza:
57%
Ez nem szégyen.Hát figyelj..kapd össze magad állj oda az apja vagy a lánya elé és mondd ki azt amit kiakarsz..ne habozz.
2013. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És,hogy látod,te tetszel a lánynak?
2013. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért sem akarom mert ő bármennyire is érett mostanában kezdi magát kiélni, én meg fiatalos vagyok de korban is vagyok. Nem hiszem, hogy 20 évesen gyereket akarna szülni én pedig nem 40 évesen akarok apa lenni.


Viszont ha más szögből nézem akkor nagyon is jó lenne mert teljesen beleestem. Tudok még úgy gondolkozni, szórakozni mint egy 20 éves amit a velem egykorú nők nem annyira értékelnek. Tapasztalat. Vagy csak rossz helyen keresgélek, nem tudom. Azt hiszem ő barátként néz rám, el szokott mondani dolgokat de nem tudom, hogy érez-e valamit.

2013. aug. 9. 14:12
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
7-es. Nem így kell nekiállni, ha szakítanak... Minden kapcsolatnak egyszer vége szakad nem tart örökké. Vagy a halál vagy valami más vet véget. Mondjuk igaz ami igaz, ha szakítás van kellemetlen lesz a munkaidő. De, ha meg sem próbálja egész életében azon bánkódjon, hogy nem mozdította a kisujját se... ??? Kényes ügy. Túl kényes. Itt nem lehet se egyértelmű igent vagy nemet mondani. Hány éves az apukája?
2013. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!