Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy kollégám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy kollégám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
de: a párom is ezen a munkahelyen dolgozik, és van egy kisfiunk. A pasi "csak" szeretőnek kell (ene), hogyan lehet ezt megoldani...
2013. ápr. 17. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
75%
Hát hogyan? Titokban :D
2013. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:

ja, köszi, de még sosem csaltam meg a páromat, és olyan béna vagyok. Ja, és a pasi sem tudja, de régóta őrlődöm már. Szóval el is kellene mondani, vagy valami jelet adni legalább. Azt sem tudom, hogy állna hozzá, páromat régebben ismeri, mint engem. Amúgy ő szingli.

Hogyan mondjam ezt el neki... úúú 10 éve nem pasiztam...

2013. ápr. 17. 12:23
 3/80 anonim ***** válasza:
72%
Elég nagy a lebukás esélye egy munkahelyen. Úgyis felfigyelnek rátok, hogy milyen jóban vagytok. Persze ti nyomnátok a rizsát, hogy semmi nincs, csak barátkoztok, de az emberek nem hülyék, és valószínűleg a férjed sem. A sokadik visszajelzésre gyanút fogna. Rámehet a kapcsolatod, a kisfiad meg miattad majd apa nélkül vagy mostohaapával nőhet fel. Ha nincs lelkiismereted, és a párod is, gyermeked is csak másodlagosak, akkor csináld!
2013. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
Óvatosan, a legnagyobb körültekintéssel, diszkrécióval. A közös munkahely hátrány. Ha jobban belemelegedsz, akkor a férjed biztosan észreveszi a jeleket rajtad., úgyhogy vigyázz!
2013. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
Ha kitudódik, még az i benne van a pakliban, hogy egyikőtök elveszíti az állását. Ez attól is függ melyikőtök fekszik jobban a főnöknél.
2013. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
nem közvetlen kolléga. És igen, engem is a kisfiam tartott vissza. A párommal sajnos már évek óta nem jól vagyunk. Szóval döntöttem, a családomat nem akarom eldobni. Nagyon - nagyon titokban mások is megoldották már. Hogyan mondjam el a pasinak?
2013. ápr. 17. 12:29
 7/80 anonim ***** válasza:

ha magad alatt akarod vágni a fát, tök jól csinálod

egy munkahelyen mind a 3-n, ez remek, 3 felállás lesz? amúgy megtudja, ráadásul régebb óta ismeri, hogyan gondoltad? nem tudom Te nem gondolkozol? ilyet ne haragudj, de ép elméjű ember nem csinál, két szék közül a földre, ennek nagyobb az esélye, utána meg egy munkahelyen dolgozni, gondolkozzál már kérlek!!!

2013. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
tudom, én is őrlődöm már egy ideje. De valahogy szeretném megoldani, mások is meg tudják... Hogyan mondjam el neki?
2013. ápr. 17. 12:36
 9/80 anonim ***** válasza:

Ha kettesben vagytok pl megfoghatnád a kezét, mert beszélnél vele! A többi jön magától.

Sok sikert!

2013. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
ú köszi, végre valaki bíztat. Ilyen tanácsokat szeretnék még. :)
2013. ápr. 17. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!