Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a kollégám...

Nagyon tetszik a kollégám lánya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lett nemrég és nagyon tetszik nekem. Tudom, hogy nem lenne szabad de nem tehetek róla. Az apjának barátja vagyok úgyhogy gyakran találkozok velük. A lánnyal is szoktam beszélgetni és értelmes. Pont az ideálom. Csak hát túl fiatal meg a barátom lánya. Hogyan próbáljam meg elfelejteni? :S

27F


2013. aug. 9. 13:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
41
2013. aug. 9. 14:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

OFF: komolyan nem értem, hogy felnőtt férfiak miért kezdenek tinilányokkal....szerintem ez annyira nem normális dolog..


én emlékszem arra hogy milyen voltam 17 évesen.persze valahol már felnőtt voltam, de az élettapasztalatom nullával volt határos, lelkes voltam ,de érzelmek alapján döntő..nem voltam érzelmileg érett egy komoly párkapcsolatra, nem voltam elég megfontolt, mert nem is tudtam mivel jár..és ha egy tini túlnő a dacon és mélyen magába néz akkor ő is belátja hogy így van

(mielőtt leöregeznétek : 28/N és a párom is pontosan ugyanennyi idős :)


ON: szerintem ez a házinyúlra nem lövünk tipikus esete, ha nem akarsz későbbi kellemetlenségeket egy tini érzelmi vasút szakítás eset után akkor hagyd.

2013. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Az hát mond meg a kollégádnak aztán biztos nagyon fog téged szeretni... Szerintem jó ha megúszod, hogy letépje a fejedet... 27 évesen egy 17 évessel? NONSZENSZ!
2013. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha apuval beszéltetek a szexuális életről akkor jobb ha rá se nézel a lányra. ha megtudná h dugtatok már tuti kinyírna pedig hozzávtartozik ez is egy kapcsolathoz. szerintem is felejtsd el és keress korban hozzád illőt
2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

10 év nem lenne sok, ha ő mondjuk már 20 lenne, te meg 30! Ha annyira szereted, akkor várj még 1-2 évet! 17 évesen még kiskorú! Másrészt ilyen idősen lassan már a házasság gondolata fog foglalkoztatni, még egy 17 évest inkább a suli/szórakozás, és ez így természetes! Ilyen helyzetben vagy ő öregszik hozzád kicsit, vagy te fiatalodsz jobban vissza, de szerintem ez csak kompromisszum, nem hiszem, hogy egészséges is lenne!

Az apja meg többféleképp is reagálhat! Lehet, hogy örül, hogy megbízható udvarlója akadt a lányának, de ami valószínűbb, hogy nagyon féltené, hiszen az az ő kislánya, és nem biztos, hogy szivesen látná egy felnőtt férfi karjaiban!

2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a 10 évvel van gond, mert igazából, ha 25 lenne a csaj, a srác meg 35, akkor senki sem botránykozna meg ezen. A gond azzal van, hogy az a lány még szinte gyerek, nincs semmi tapasztalata, nem élt még semmit. Butaság lenne lekötnie magát egy 27 éves férfi mellé.

Nekem 12 éves lányom van, hát nem hiszem, hogy örülnék neki, ha 5 év múlva 27 éves pasival kezdene, aki 2 éven belül mondjuk gyereket is akar. Lebeszélném róla. Mindenképp.

2013. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!


Ha egy barátom rámozdulna a fiatalkorú lányomra, tuti "kinyírnám".

2013. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!