Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezed a férjedtől,...

Ha megkérdezed a férjedtől, hogy mikor lesztek végre együtt, és erre azt válaszolja, hogy "fogyj le"?

Figyelt kérdés
Akkor vajon az a férj szereti a feleségét szerintetek? Egyébként igaza van, és el is kezdtem fogyozni, nem kicsi felesleg van rajtam. A kérdésem arra irányulna, hogy ha igazán szereti a férj a feleségét, akkor a súlytöbblet lehet kizáro oka annak, hogy együtt legyenek? (már honapok ota nem volt semmi)
2013. aug. 11. 07:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy gondolom, hogy kis súlyfelesleg nem akadály, de akin tetemes mennyiség van, és előtte nem olyan volt, akkor már igen, akadály lehet. Lehet szeret, de nem tart kívánatosnak egy szétfolyó zsírtömeget. Én 15 kg+-ig elfogadhatónak tartom, de az extrém elhízás igenis lehet nagyon le lombozó..
2013. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
Mennyivel vagy tobb most? Ha sokkal akkor kapd ossze magad..ettol fuggetlenul szerethet de igazsagtalannak erezheti ha anno beleszeretett egy 50kg-s nobe most meg 70 vagy...persze szep dolog a belso ertek..meg a romantikus maszlag de ha egyszeruen nem tart igy kivanatosnak akkor lehet akarmilyen szep lelked..
2013. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az esetben többet nem kellene együtt lennünk.


igen tudom egy kapcsolatot javítani kell nem eldobni, viszont ha valaki ennyire belegázolna az önbecsülésembe, azt én nem tudná megbocsájtani.


Nekem is van ahhoz képest feleslegem, hogy egy pár lettünk, nekem is javasolja a párom, hogy edzek, de soha nem vettem észre, hogy kevésbé kívánna.


A férfi is lesz pocakos, lesz májfoltos, lesz ráncos egyszer, sőt akár kopasz is


A férjed tökéletes?


Nem azzal van baj, hogy jelezte, hogy fogynod kell, hanem az ahogy, hogy zsarol a szexszel, kíváncsi volnék, ő hogy oldja meg, vagy elég-e a kézimunka... ha szeretne és egészséges szexuális igényei vannak, akkor nem utasítana el súlyfelesleg miatt.

Szerintem már az is durva, hogy meg kell kérdezned mikor lesztek együtt...


Gyerek van már?


mert ha nincs akkor hogy mernél vállalni, hiszen akkor általában visszafordíthatatlan változások is állnak be a testen, azt tudná/tudja a férjed kezelni...


Szerintem nem szereti!

2013. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ez nem akadály. Finoman ő is megemlíti a fogyás kérdését, de hetente van sex, és nem muszájból. Hány éves házasok vagytok?
2013. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%

A szebbik nem ugye, azért a szebbik nem, csakmert...

A férfiaknak lényegesen több vizuális élmény kell, hogy beinduljon valami, ha már a "szeretett" nőszemély képtelen másképp invitálni férjurát, egy "mikor leszünk végre együtt?" kérdés feltevésén kívül.

Gondolom itt is, mint megannyi gyk-s kérdés feltevésnél volt előzménye a dolgoknak, ennyire bunkó nem lehet egy ember sem, hogy a feleségének csak odabüffenti azt, hogy fogyj le...

2013. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2013. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt, gyerek is van. Amikor megismerkedtünk, akkor sem voltam vékony, ahhoz képest 10-zel vagyok több. Az elején még szinte minden nap szexeltünk, de amikor ezt hozom fel példának, azt mondja, az az újdonság varázsa volt, és ha igazán szeretném, lefogynék. Neki is van pocakja, közepes méretű:)
2013. aug. 11. 08:08
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Akkor javasold neki, hogy együtt fogyjatok, mert ő sem kívánatos így! Tehát csak akkor fogyózol ha ő is. Amúgy szerintem nem az alakoddal van baja, hanem megunt titeket. Javaslom a válást. Nehogy elhidd, hogy zsírdisznó vagy!
2013. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%

Utolsónál a pont


2.

2013. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Salx Narval ***** válasza:
87%
A férfiak többségének nem megy a szex muszájból, nekem sem. Nem hiszem, hogy nem szeret, csak ahogy az előttem író is mondta, nem keltesz vágyat benne. Nekem mondjuk sokkal nehezebben ment ezt megmondani mint a párodnak, az ok nálunk is az elhízás volt. Nehéz dolog ez, mert nem sokáig lehet sumákolni, megbántani pedig nem akarjuk azt akit szeretünk,de előbb utóbb kénytelen megmondani az ember, ha nem akarja, hogy szeretőre gyanakodjon a párja. Én is akkor nyögtem ki a dolgot amikor meggyanúsított, Nem voltak ezek kellemes pecek, egyikünk számára sem. Szerintem egy okos ember, mert mindenkire áll a dolog, magától észre kell vegye, hogy elcsúszott valami és tenni kellene ellene. Vannak akiket nem zavar az ilyesmi és bizony vannak akiket nagyon is. Én azt tanácsolnám, hogy tedd félre a sértődöttséget és próbálj meg lefogyni egy kicsit, öltözködj előnyösebb cuccokba és főleg ne azon agyalj, hogy szeret e vajon, szerintem igen.
2013. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!