Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és én egy helyen...

A párom és én egy helyen dolgozunk, ő ma éjszakás és azt szeretné ha én munka után bentmaradnék nála és majd reggel együtt hazamennénk. De én félek, hogy mi lesz ha kiderül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mi munkátok?
2013. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

És ő hogy fog dolgozni ha te ott vagy? Mert annak nem sok értelme van, hogy te valahol egy üres munkahelyen aludj amíg ő dolgozik...


Amúgy irtó hülye ötlet.

2013. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Ez elég rossz ötlet. Nem tudom milyen munkátok van, de ha a párod mondjuk biztonsági őrként dolgozik akkor végül is érthető hogy azt akarja hogy maradj bent hogy ő ne unatkozzon, de munkahelyen ilyet nem lehet csinálni.

Én voltam már portás, a párom is ott dolgozott de ő irodista volt és neki 7-től délután 3 ig volt a munkaideje és mégsem várhattam el tőle hogy maradjon bent ha éjszakás vagyok mondjuk.

Egyébként simán kiderülhet, gondolom van biztonsági kamera, elég ha csak rutinból megnézi valamelyik főnök és már kiderül hogy ott mi volt. Meg minek akarja hogy bent maradj? Miért nem enged haza pihenni?

2013. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő nem mindig dolgozik csak ha szólnak neki akkor kell mennie ide-oda amúgy aludhat éjszaka.
2013. aug. 9. 16:01
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Én nem maradnék bent. Jobb, hogy van munkátok, mint ha hirtelen mindketten munkanélküliek lesztek egy éjszaka miatt.
2013. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Aztán nem ám nem bírjátok ki egymás nélkül 1 éjszaka!Hihetetlen.. és ha tényleg elvesztitek a munkátokat mindketten?Ez nem felelősségvállalás,amit ti fogtok csinálni!Mert állítom,hogy akkoris hallgatsz a "párodra",mondhatunk mi akármit.
2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már a portásal is megbeszélte. Nem tudom mi legyen nem akarom megbántani sem.
2013. aug. 9. 16:14
 8/22 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem simán maradj. Nyilván tudja a párod, mit csinál. Akármit is lehet csinálni, egyszer éltek, nem igaz? ;-)

Itt sokan arról panaszkodnak, hogy a párja elhanyagolja, és milyen keveset vannak együtt, a tiéd meg egy éjszakát sem bír ki nélküled... MÁZLISTA! :-)

2013. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én félek, hogy esetleg meghal minket valaki vagy valami ilyesmi fog történni.
2013. aug. 9. 16:28
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor így jártok, ne ordítozz. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e kockáztatni.
2013. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!