Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 13 éves lány már...

Ha egy 13 éves lány már fiuzik, az helyes?

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedik mindenhol a fiukkal és már másnap kiirja az oldalára, hogy szereti.

A nõvérem kislánya én nem merek beleszólni, nehogy az legyen, hogy beleavatkozok a dolgukba!


2013. aug. 12. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem nem helyes! Az ilyenekből könnyen kis p.csa lesz 15 éves korukra
2013. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én pár hete a 13 éves unokatestvéremet nem ismertem meg, úgy elqrvult a drága, kb. 25 évesnek néztem. 10 centis tűsarkú, cicanadrág, csőtop hozzá természetesen melltartó, hogy látszódjon hogy neki már az is kell. Mellé kiló smink, tűzvörös rúzs, égig érő szempilla, feltupírozott haj meg egy liter parfüm. Olyan olcsó kinézete volt, ha pasi lennék tolnám jobbról-balról de nem venném még sz*rba sem, mert az ilyen azt sem érdemli meg. Szóval szerintem korai 13 évesen de látod sokan engedik hogy a gyerek arra menjen amerre akar, addig se kell foglalkozni vele.
2013. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem nem normális, de ma is volt egy ilyen kérdés.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2013. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
37%
f book pics a lesz !!!!
2013. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát, az biztos hogy egy 12-13 évesnek nehezebb a körmére nézni, mint egy 17évesnek

Bőven elég lenne ha eljárnának játszani, fagyizni, jégkorizni télen, moziba biciklizni stb. Ezek ismerkedésnek is jók, de mégse annyira komolyak

21/F

2013. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a baj, hogy fiúzik, hanem az, hogy hogyan. Anno nekem is volt ennyi idősen „fiúm”. Folyton együtt lógtunk suli után, fagyizni jártunk, strandra, ilyesmik.

Azt kellene neki megtanulni, hogy az ilyesmi nem játék. A szavakkal dobálózni akár veszélyes is lehet. Én a helyedben mindenképp megpróbálnék beszélni a nővéremmel. Nem beszólni, hanem rendesen elbeszélgetni. Hátha… Max. összevesztek, de legalább nem mondatod, hogy meg sem próbáltad. Lehet, hogy ő pl. nem is tud róla, hogy mit csinál a lánya.

27/N

2013. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyenek fognak 10 év mulva 6 gyerek mellett nyavajogni hogy a k...csög magyar kormány nem ny..lja ki a s..ggüket és éheznek szegénykék.


Már elnézést...

2013. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azt hittem én vagyok lemaradi.
2013. aug. 12. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon mások a mai gyerekek, mint 1-2 generációval korábban, és a szülők/pedagógusok gyakran nem tudnak velük mit kezdeni. Nem mondom, hogy szólj bele a dologba, de megkérdezheted a tesódat, hogy ő hogy viszonyul ehhez, a kislány amúgy hogy viselkedik, stb. Lehet, hogy az anyja nem tudja kezelni egyedül és jó lenne neki a segítség, de persze az is lehet, hogy elzárkózik ettől, azt is tiszteletben kell tartani.
2013. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kakaó39 válasza:
Az én húgom már lassan 1 éve pasizik, és eléggé megváltozott. Régebben sokkal normálisabb volt, most egész nap vagy a pasijával van, vagy a telefonját nyomkodja, mert csetelnek. Neten veszélyesebb az ismerkedés is, szóval szerintem mindenképp beszélgess el a nővéreddel :)
2013. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!