Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? öngyillkosság...

Mit csináljak? öngyillkosság kérdése?

Figyelt kérdés
Mivel a szüleim nem engednek sehová sem bulizni ezért egy kis trükkel elmentem a legjobb barátnőm szülinapjára és berúgtunk...a szüleim erre rájöttek és nagyon megharagudtak de nem tudom mi tévő legyek.mindig rágondolok és az öngyillkosság jut az eszembe..

2013. aug. 13. 13:38
 1/7 anonim válasza:
35%
Fordulj pszichiáterhez, nem normálisak az ilyen gondolatok. De gyógyszert ne szedj rá, felírnak mindenféle antidepresszánst.
2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hát ilyen miatt ne legyél öngyilkos, nem ér annyit. Nekem sem egyszerű a helyzetem, nekem is néha bevillan, hogy megölöm magam, de sosem tenném. Biztos vannak akik szeretnek, nyilván a szüleid is, csak féltenek, de nem írtad mennyi idős vagy, ez nem mindegy.
2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezért nem tudom miért kellene megöld magad... ez a csíny volt amit elkövettél. Gondolj bele szegény szüleid helyzetébe ha véghez vinnéd ezt a butaságot!
2013. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schocko ***** válasza:
62%
Mutasd meg nekik a kérdésedet...
2013. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csokinak igaza van, mutasd meg nekik ezt, ha van eszük, elvisznek egy orvoshoz. Egyébként tisztában vagy vele, hogy mit jelent az öngyilkosság vagy csak dobálózol vele, mert sértettséget érzel?
2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17/L és amúgy nem ismeritek a szüleimet...nem szeretnek
2013. aug. 13. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem értelek.Miért gondolsz az öngyilkosságra? Azért mert a szüleid nem engednek sehová vagy mert elszöktél bulizni? Mindenesetre ezek miatt nagy ostobaság lenne,mégcsak gondolnod is a halára.Hidd el másoknak sokkal égetőbb gondjaik,bajaik vannak.Ne hogy már te meg egy ilyen dolog miatt ''dőlj a tőrödbe,, ! :)
2013. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!