Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtam a legjobb bnőmben....

Csalódtam a legjobb bnőmben. De nagyon hiányzik. Tudnáto k segíteni?

Figyelt kérdés
Még augusztusban voltam egy táborban ahol ott volt a legjobb bnőm is. Elméletileg én is az ő legeslegjobb bnője voltam. A táborban ott volt az unokaöcsém is akivel mindig veszekszek._:D Egyik este bnőm mondta h bejön neki unokatesóm mire én mondtam neki h felőlem oké a dolog én támogatom mindenben. Másnap épp olvastam az sms-eit ( persze ő mondta h olvassam el.) és véletlen megtaláltam egy sms-t amiben egy csajnak írt bnőm h randizni fog unokaöcsémmel nekem pedig elfelejtette mondani a dolgot. Kicsit felkaptam a vizet mire azt mondta csak azért nem szólt mert nem szeretem az unokatesóm meg h multkor is elmondam a hugának h kivel fog randizni…közbe nem is én voltam hanem az anyja de erre csak tábor után jött ráá. Azóta nagyon keveset beszélünk..mondta h felejtsük el a dolgot de én nem nagyon tudok rajta túllépni..neki Persze azt mondtam oké-s de azóta se beszélünk és nagyon hiányzik hisz ő volt a legjobb bnőőm…MIT TEGYEK? Köszönöm ha segítetek.(KL)
2009. okt. 27. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon gyerekek lehettek még..próbálj vele beszélgetni, menjetek el ide oda..ha annyira jó barátnők vagytok akkor minden rendben lesz.
2009. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én 16 vagyok ő 15. ugy volt egy hete meg két hete is h végre találkozunk de vmi mindig közbejött..és őt nem is bántotta anynira mint engem.

és kösszi a segítseégeet.

2009. okt. 27. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki annyira jó barát, ilyesmin nem akad ki. Attól, hogy barátok vagytok nem köteles mindenről beszámolni. Ha hiányzik, ülj le vele és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy bántott a dolog és zárjátok le a témát. Egy ilyen apróságon nem kell ennyit rágódni.
2009. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet h igazad van. DE nem is az bántott a legjobban h nem mondta el hanem h egy másik csajnak szólt aki még ott se volt én meg a legjobb bnője voltam...elméletileg.
2009. okt. 28. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem ezen miért kell megsértődni, vagy megbántódni. Arról tudtál, hogy tetszik neki az unokatestvéred. Az, hogy nem mondta el a konkrét randit, igazán nem számít, de még ha azt sem mondta volna el, hogy egyáltalán tetszik neki, az sem baj. A barátok nem azért barátok, hogy mindent elmondjanak, hanem a szükség van rájuk, ott vannak és meghallgatnak vagy segítenek. Mellesleg megmondta, miért nem mondta el neked, hogy randizni fognak. A másik lánynak meg azért mesélte el, mert kívülálló.


Ha nem bírsz ezen túllépni, akkor azon is gondolkozz el, hogy te barátnője vagy-e ennek a lánynak, mert ha nem próbálod megérteni őt, akkor te sem vagy olyan jó barát. nem csak az van, amit te akarsz, a másiknak ugyanúgy lehetnek vágyai, vagy félelmei.

2009. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért csak megmondta Neked,hogy randizik az unokatesóddal.Nem?Akkor meg mi a bajod?Ha tényleg olyan jó barátnők vagytok,miért akadsz ki ilyen hülyeségeken?
2009. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem mondta meg...jó lehet kicsit túlreagáltam de amikor a fejmhez vágta h mert a multor is elmondtam vmit vkinek amikor megkért ráá h ne...és nem hitte el h nem mondtam el...innentől már baj van sztem.
2009. okt. 30. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyik este bnőm mondta,hogy bejön neki az unokatesom"

Szóval elmondta tőle tudod,nem mástól.

2009. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
itt már a randiról volt szó nem arról h tetszik neki..
2009. okt. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!