Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretem nagyon...

Mit tegyek? Szeretem nagyon legjobb barátnőmet, de csalódtam benne.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek. nagyon szeretem, de most haragszom is. konkrétan nem vesztünk össze de minden más most. lehet hülyén hangzik de eddig úgy éreztem ő életem értelme, és fordítva is így van, mármint ha a szavak jelentenek valamit. szoval ő összejött azzal akiről tudja h én régen szerettem, és még mindig érzek iránta valamit, és el sem mondta, és mikor kérdőre vontam mér nem mondta el, annyit mondott hogy mert félt hogy elküldöm a p*csába. sztem ez nem mentség. és ami még fáj hogy akivel még régebben jött össze, ő vele kapcsolatosan olyant mondott közös barátnőnknek hogy én azt mondtam ne jöjjön vele össze. holott ilyenről szó sem volt. de nem kérdezhetek erre a részére rá, mert akkor tudná h a barátnőnk mondta el nekem, és ő meg nem akarna keverni. de csalódottság van bennem nagyon, egyszerűen már oda menni sem birok hozzá, pedig mindig együtt voltunk, tényleg ő (volt) a mindenem, és msot ez fáj ez a helyzet. és akivel most együtt van a közös barátnőnk is szereti, és ő tudja ezt is jol.. ha msot mindent a régivé csinálnám akkor a közös bnőnk se érezné magát jól, mert tudja h mekkorát csalódtam, és nem nézné jó szemmel, igaza is lenne, de igy ezt nem bírom ki, nem bírok ugy viselkedni vele mint egy majdnem közömbös emberrel, sokat sírtam meg minden, nagyon hiányzik a régi szép időők, de így meg...de ez a tehetetlenség kikészít, msnen tnap rákérdezett mi a bajom, elmondtam egy részét és ugy tünt megbeszéltük, de ma semmi sem volt még mindig olyan mint régen. hiányzik nagyon szeretem , de nagyot csalódtam benne, és nem értem minek kamuzott.. nem akarom elveszíteni, de nagyon ugy néz ki :'(
2010. jan. 19. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és most ugy akarja beállitani a helyzetet h én uyge sokat vok a másik bnünkkel msot és h ö most levansz*rva, meg féltékeny is. ja és mindig is kiakart magának sajátitani, állitolag minden orán azt nézte kivel bszélek, mit csinálok.. de ezek ellenére szeretem, de sok volt így ez a csalódás..
2010. jan. 19. 22:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetet éltek meg ti most ketten, mert a párkapcsolat miatt átrendeződik a kapcsolatotok. Kívánom, hogy tudjátok ezt harag és csalódottság nélkül rendezni.
2010. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen helyzet.Én soha többé nem beszéltem a "kedves" legjobb barátnőmmel. Neki se érte meg. 2 hét múlva szakítottak:)
2010. jan. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy tetszik neked egy fiú, attól nem a tied. A fiúnak a barátnőd tetszik, ezt el kell fogadni. Ha a barátodat csábította volna el, akkor azt nem szabad megbocsátani, de ez más helyzet. És nagyon is érthető, hogy nem merte neked elmondani, vagyis halogatta, mert tudta hogy haragudni fogsz rá, és amit látjuk igaza is volt.


A barátság nem kizárólagos kapcsolat. Az embernek több jó barátja is lehet. Nem sajátíthatod ki a barátodat. Lehet hogy most megváltozik kicsit a kapcsolatotok a fiú miatt, de attól még ugyanúgy szeret téged, és ugyanúgy el fogja mondani a problémáit neked, de lehet hogy nem csak neked, hanem más barátjának is. A legjobb barátosdikkal az a baj, hogy sokan nem tudják a helyén kezelni a dolgokat, ki akarják sajátítani a barátjukat, ami nem fér bele a barátságba. Az hogy ki kinek mit mondott meg elég félreérthető dolog. lehet hogy a 3. lány értette félre amit neki mondott a barátnőd. Ilyeneken nem szabad megsértődni, hanem meg kell kérdezni az illetékestől hogy mit is mondott és miért mondta. Lehet hogy csak beszélt valamit.


Őszintén szólva nem is értem hogy miért csalódtál. Ez ne haragudj de elég butaság. Vagy nem mondtál el mindent.


A barátsághoz hozzátartozik, hogy türelmes és megértő vagy a másikkal, és megpróbálod beleképzelni magad az ő helyzetébe. Hasonló esetben te sem biztos hogy egyből odaszaladtál volna a barátnődhöz, hogy te figyi Juci, képzeld összejöttem Pistával, hát nem nagyszerű... mikor tudja hogy neked is tetszett Pista. Remélem érted a helyzetet.


ha ezen a helyzeten nem teszed túl magad, akkor te sem vagy az az őszinte barátnőd, és elég nagy önzőség is szorult beléd.


Egy barátnő akkor nem barát ha másoknak csúnyákat mond rólad, ha cikiz a hátad mögött, ha a fiúdat elcsábítja vagy flörtölget vele (akivel jársz és nem azzal aki csak tetszik de még csak rád sem nézett!) akivel elmész egy buliba és szó nélkül felszívódik és nem tudsz hogy hazamenni... ilyenek. A te barátnőd azt hiszem messze van ettől.


31/N

2010. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hátköszönöm a válaszokat.. de amelyik fiúrol szó van, köztünk volt még régen valami, és azóta sem tudtam elfelejteni.. bonyolult az egész, de sajnos érzem semmi sem lesz a régi.
2010. jan. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!