Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kene tennem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? Hogyan kellene viselkednem? Csalodtam a legjobb baratban.

Figyelt kérdés
a legjobb baratnomet kb 7 eve ismerem es 4-5 eve h nagyon joban vagyunk, mindent megbeszeltunk legalabbis en igy ereztem, oszinte voltam vele, mindent elmondtam neki o mindent tudott rolam es azt hittem h ez forditva is igy van de tevedtem. nem reg derult ki h folyamatosan hazudott nekem mikozben en biztam benne. a mostani baratommal elottem neki is volt kapcsolata de en csak ugy tudtam h neha neha egyutt voltak vagyis csokoloztak mert egy a barati tarsasaguk de semmi tobb. most tudtam meg h ez nem is tortent fel evig a fiuval( az en jelenlegi baratommal) folyamatos szexualis kapcsolata volt ekkor o meg 17 eves volt. nagyon meglepett a dolog hisz ezt soha nem gondoltam volna rola mert mindig elitelte az olyan lanyokat akik csak azert vannak a fiu vagyis semmi tobb csak szex. ezek utana hogyan viselkedhetnek vele? en biztam benne de hatalmasat csalodtam hisz a legjobb baratomnak tartottam ot. el nem mondhatom h tudom a baratom miatt. de mit tegyek?
2009. jún. 29. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ez egyszerű... bíztál benne de ÁTVERTe a fejed. neked lenne lelkiismereted egy ilyen súlyos dologhoz? ha nem akkor azt hiszem tudod mit kell tenned. ha olyan típus vagy hogy nem szeretsz másokkal rosszban lenni akkor megbeszélheted vele hogy "köszön köszönsz". (én is ilyen vagyok.)
2009. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megigertem a baratomnak h nem mondok semmit h tudom az egeszet. es nem is tudom hogyan kezdhetnek hozza , hogyan alljak elo h figyelj mindent tudok... de hatalmasat csalodtam benne, hazudsagra elut az egesz baratsagunk.
2009. jún. 29. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen sztorit hallottam már!Gondolom sulitársak vagytok és azért a barátnőd mert abban a közegben vele sikerült a legjobban lenned! Ha vége a sulinak és már nem fogsz vele kötelezően nap mint nap találkozni akkor meg sem fogjátok egymást ismerni. De ha mégis, kimérten fogtok egymással viselkedni, mintha nem is lettetek volna soha barátok! De ez csak az én tapasztalatom, velem is megtörtént! Halgass a szívedre!
2009. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
osztalytarsak es padtarsak vagyuk es igy elttunk ennyire joban de jovore vegzunk csak. nem elunk egy varosban szoval a vakacioban nincs nagyon lehetosegunk arra h talakozzunk de szinte minden nap beszelunk es nem tudok ugy tenni mintha semmit nem tudnek de megsem mondhatom el h tudom.
2009. jún. 29. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyan már, nehogy a szexuális életét ki elljen részleteznie neked...

én a legjobb b.nömmel mindent megbeszélek de azt azért nem. Szerintem ez magánügy..

2009. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem is arrol van szo h kibeszelje a szexualais eletet nekem hanem en ugy ismertem meg ot aki egy ilyen kapcsoltba soha nem menne bele sot mindig ugy beszeltek az olyan lanyokrol mint aki eliteli oket mikozben o is ugyan azt csinalta, teljesen mas valakinek adta ki magat.
2009. jún. 29. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyenek ezek a "legjobb" barátok. sose bízz meg egy "idegenben" 100%osan. énis így teszek, és elmondhatom h sosem csalódtam még. mert nemadtam rá lehetőséget.
2009. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!