Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség bajban vagyok! A...

Segítség bajban vagyok! A szüleimet már nem bírom szivesen öngyilkos lennék de tudom. Nem ér semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim nem foglalkoznak velem! Nemis néznek rám nem mehetek sehova még sétálni se minden baj! 13 éves vagyok de bánom azt is hogy megszülettem! Szivesen elköltöznék magyarországra: debrecenbe ahol: kereszt anyám, apám, 2 unoka tesóm él de félek nehéz lenne hogy a terhükre lennék. Már gondolkoztam sokat hogy jó legyen de sehogyse sikerül. Elköltöznék de nincs hova! Nevelö szülökhöz meg nem lenne könyü menni mert én romániábalakok: nagyvárad . Mindig szeretem ha egyedül vagyok mert addigis szórakozhatok és nem a szájukat hallom. Apámat minden érdekli csak én nem és egyfeszt ver! Pedig jó gyerek vagyok és próbálok jobb is lenni. Anyám naphoszat a facebook elött ül és nem érdekli semmi és persze ö is ver és elvesz tölem mindent. A testvérem aki 25 éves nem él nálunk hanem a barátjánál de szokot jönni sokszor hozzánk. A tesómmal jól érzem magam rendes kedves és szerintem nála jobb tesó nincs amúgy lány. Ö mindig megért engem és meghalgat! Mjt tegyek???? Már nincs ötletem a szomszédom szerint addig jó amíg vannak szüleid de szerintem nem! Elöre kösz a válaszokat:)
2013. aug. 14. 00:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Kiváncsi lennék, mit csinálnál 13 évesen a szüleid nélkül. Ha a nővéred nem vesz magához, akkor gondolom állami gondozásba kerülnél. Kérd meg a nővéredet, hogy vegyen magához. Amúgy meg nem értem, ha nem foglalkoznak veled egyáltalán, akkor hogy vernek egyfeszt???
2013. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Akkor vernek ha kedvük van de leginkább vagy szidnak kedvükbe vagy lekiabálnak de sokszor nem foglalkoznak velem!
2013. aug. 14. 00:16
 3/34 A kérdező kommentje:
Persze a legfontosabb mindig mindent rámfognak! Még amikor 100 % hogy tudom kivolt akkoris azt mondják hogy én voltam
2013. aug. 14. 00:18
 4/34 A kérdező kommentje:
A szomszédomis ugyanezt éli át kicsi kora óta csak neki nincs tesója és nincs hova költözzön ö pedig 14 éves
2013. aug. 14. 00:21
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak kamaszok vagytok. Én is ilyen voltam 13-17 évesen. Túlélitek :D
2013. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
A tesóm nem tudna magahoz venni mert a baratjaval is kicsi hejjel laknak es perszen reggeltol estig dolgoznak csak a debreceni keresztanyám, apám, és 2 unokatesóm a remény de nem tudom megkérdezzem e tölük ... hogy befogadnak e hozzájuk
2013. aug. 14. 00:24
 7/34 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok kamasz egy jó gyerek vagyok ez 100% mint egy angyal ojan vagyok de hiába enyi erövel öngyilkos lehetnék.
2013. aug. 14. 00:26
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Matekozz egy kicsit. Még minimum 5x ennyi hátra van az életedből mi mindenről lemaradnál, ezzel szemben már csak 5 évet kell kibírnod. Tanulj rendesen, menj egyetemre és húzz el kollégiumba! Kitartást.
2013. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Tudod te mi a kamasz szó jelentése? Nézz utána kérlek. Attól hogy jó gyerek vagy, még kamaszkorban vagy.

És hagyd abba a "siránkozást", nagyon férfiatlan dolog. Fel fogsz nőni, el fogsz kerülni a háztól.. addig meg próbálj meg észrevétlen és tényleg jó gyerek lenni, hogy a konlfiktusokat elkerüld.

2013. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Felesleges megkérdezni tőlük, mert nem rajtuk múlik ez. Ha a szüleid nem engedik akkor egyik debreceni rokon sem fogadhat be. Arról nem is beszélve, hogy azért nem olcsó egy éhes szájat etetni, főleg ha az tinédzserkorú. Azért elég nagy anyagi kiadás lennék nekik..
2013. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!