Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum és a pasija mindig...

Anyum és a pasija mindig veszekednek. Elegem van már?

Figyelt kérdés

Most már úgy látom a legapróbb dolgon is össze tudnák veszni. Nem akadály nekik az se hogy épp éjfél van vagy hajnal van vagy napközben. Nagyon elegem van már de nem értik meg. Volt,hogy este 11kor veszekedtek én meg le léptem mert tényleg nem bírom már hallgatni.

Mit tegyek?

17éves lány



2013. aug. 15. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefonoddal és játszd vissza nekik, milyen gyerekes és idegesítő a viselkedésük.
2013. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy éved.....és utána elköltözhetsz szabadon. addig meg megpróbálhatod összebékíteni őket.
2013. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem értették meg, hogy a veszekedésük téged mennyire zavar, és nem fogják vissza magukat, akkor ez később sem fog változni. Náluk valószínűleg komoly párkapcsolati problémák vannak, amit nem tudnak egyedül megoldani. Ha nem fordulnak szakemberhez, akkor csak azt tudod tenni amíg ott laksz, hogy ilyenkor ha megteheted elmész otthonról, vagy fülhallgatóval "lehalkítod" őket. A helyedben én minél előbb elköltöznék otthonról, erre mondják, hogy jobb távolról szeretni valakit, mint közelről utálni.
2013. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!