Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnöm kellene, hogy anya...

Örülnöm kellene, hogy anya boldog végre. De nem tudok. Nem tudott volna egy fiatalabbal összejönni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Apukámat nem ismertem mert 3 éves voltam amikor meghalt. Anya összejött egy pasival még tavaly és most össze akarnak kōltözni. De 57 éves. Olyan ciki. Szerintem öreg anyàhoz. Anya 38 éves. Amúgy rendes meg minden. Én ennek nem tudok ōrülni. Nagy gyerekei vannak. Anya azt mondja, hogy ezzel a pasival boldog és próbáljam elfogadni a döntését.
2013. aug. 15. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én 30 évesen lettem özvegy a gyerek 9 hónapos volt, szerencsére akkor már találtam új apukát a lányomnak.

Így könnyebb volt.


Nem nagyon értem miért várt anyukád ennyi időt!

Én is azért siettem a választással, hogy a gyerekemnek ne okozzon lelki gondot. 14 éves gyerek mellé csak akkor keresnék pótapát, ha komoly megélhetési gondok lennének.


Nem lehet, hogy ez az oka? Lehet, hogy te nem tudsz róla, de kevesebb a pénzetek! És nehéz fiatallal összejönni, sajnos a párválasztás kitolódott, pont az anyukádhoz illő férfiak 38 évesen nem akarnak családos anyukát még 45-50 éves korukig szeretnének saját családot saját gyereket.


Az már más kérdés, hogy nagyon kicsi eséllyel jön össze, még nő akad, de a férfiak is öregszenek, az egyik agglegény rokonom 45 éves és komoly eü problémát diagnosztizáltak nála, hát a gyerekről már ő is lemaradt.


Remélem vmit segítettem a saját példámon keresztül.

2013. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Pedig le kell nyelned. Képzeld el, ahogy anyukád majd azt mondja, hogy a párod miért annyi idős amennyi, miért nem idősebbel/fiatalabbal kezdtél... és miért sokkal magasabb nálad, miért nem olyat kerestél, aki csak 10 centivel nagyobb.. és miért nem testesebbet, ilyen vékonyka nem illik hozzád....


Ha anyukád szereti, boldog vele, veled normálisan viselkedik, akkor csak próbáld elfogadni. Szeretned nem kell, csak a kölcsönös tiszteletet adjátok meg egymásnak.

2013. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Megértem a helyzeted!

6 éves voltam mikor anyukámnak új párja lett. Apukámat 3 éves korom óta talán ha 1 évben egyszer látom 1 órára, egyáltalán nem foglalkozik velünk, nem hibáztatom.. sokkal könnyebb neki az élete mint nekünk. Anyukám azzal az emberrel 8 évet volt együtt, és 10 év kor különbség volt köztük is, nem kicsi. Nem voltam odaáig azért az emberért, hisz inkább "nagypapi" lehetett volna nekem, mint apa. 8 kínkeserves év után anyum otthagyta, és belátta mennyi időt vesztegetett el vele.

Ha anyukád valóban boldog, le kell nyelned.. de én leülnék a helyedben vele beszélni, hogy valóban szereti -e ezt az embert vagy más áll-e a háttérben, alakíts ki vele egy bizalmi kapcsolatot, hogy megbeszélje veled, ha valami nem oké, és csak azért van együtt azzal az idősebb férfival. Lehet, hogy te nem tudsz valamiről, és ő csak így tudja megoldani..

De gondolj csak bele.. egy 30-on felüli férfi, még fiatal akar maradni! Anyukád biztos jól néz ki, és ki fog valami jü kis 30-as, 35 éves palit.. jól elvannak. Aztán jö na bökkenő.. szerinted egy 35 éves férfinek szüksége van egy "hisztis kis tinédzserre"? Hidd el.. amint meghallják, hogy anyukád egy tini lányt nevel, máris sarkon fordulnak, nem vállalják a felelősséget. Ne érezz bűntudatot, de gondolj bele.. anyukádnak nem egyszerű.

2013. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, annyit adj, amennyit el is vársz. Biztos vagyok benne, hogy ha 15-16 évesen megtetszene egy 20 éves srác, kikérnéd magadnak, ha anyukád a kora miatt nem szeretné, sőt ellenezné a kapcsolatotokat. Az ő magánélete az ő döntése. Ha neked is lesz, meg fogod érteni. Ha a korán kívül nincs vele gond, akkor igencsak önző dolog a részedről, hogy nem örülsz velük. Ciki? Mi? Hogy egy férfi szereti anyukádat annak ellenére, hogy már van egy 14 éves lánya? Én örülnék a helyedben! Sokan keresik és nem találják a boldogságot!!!
2013. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

1: "14 éves gyerek mellé csak akkor keresnék pótapát, ha komoly megélhetési gondok lennének. "


Arra nem gondolsz, hogy az anya nem pótapát keresett a lányának, hanem magának egy társat, akit megölelhet, akihez hozzábújhat, akivel szerethetik egymást?

2013. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, te még szerencsés vagy, hogy rendes a tag. Az én anyum korban hozzá illő társat talált magának de egy idióta gyökér vadbarom bunkó érzéketlen.... köhm ember az illető.

A csávó 2 házasságon és 1 barátnőn van túl úgy, hogy van 4 gyereke és mind a 4 utálja.

Ja és balfék is (mindent elhagy, összetöri magát, kirúgják állandóan stb), valamint utálja a gyerekeket, kutyákat, ünnepeket.

Ehhez képest hozzánk költözött, anya meg bátyám az ÉN kutyámat miatta tökítették el (szerintem elaltatták csak nekem nem mondták) és ez a bunkó szétszedte a családot. Szóval tesóm se nagyon jár haza és én is jó messzire költöztem.


Mindent azért írom le, hogy lásd: lehetne rosszabb is.

Megértem, hogy cikinek tartod, persze idő kell, míg megszokod. De ha nem ilyen a pali, mint az én esetemben, akkor majd idővel hozzászoksz. :)

2013. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig lehetne rosszabb. Anyukám pasija... velem egyidős. Amikor négyen sétálunk az utcán (a barátnőmmel együtt), mindig arra gondolok, az emberek biztos azt gondolják, hogy egy anyuka, a két fia és az egyik fiú barátnője.

23/F

2013. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, hogy 57 éves. Most neked ez nagyon soknak tűnhet, de valójában még nem öreg :) Az a lényeg, hogy anyukád boldog, és végre teljes életet tud élni. A soraidból is az tűnik ki, hogy csíped a manust. Szerintem ne foglalkozz semmi mással, csak hogy ti hárman legyetek boldogok együtt, és kész. Még ha valaki megjegyéseket is fűz a korkülönbségre, azzal se foglalkozz. Ahogy az előttem lévők is írták, ennél jóval rosszabb is lehetne. Szóval fogadd el és fel a fejjel! Aztán ki tudja, lehet hogy egyszer még pont Ő lesz a Te segítségedre amikor anyukáddal el akarod fogadtatni egykori párodat... :)
2013. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!