Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy férfi félrelép, akkor mindenki egyből a 3. felet ítéli el, illetve szidja?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagyon álszent dolog,hisz ugye ez esetben 3 emberről beszélünk:


1.A férfi,aki mennyire szeretheti a nőt,aki mellett él,ha képes megalázni,és megcsalni....

2. szereplőnk,a nő,vagyis aki csak áldozat/mártír lehet,hisz ő semmit sem tett,hogy idáig fajulhatott a dolog

3. A (sok esetben) szingli nő,aki senkit sem csal meg,illetve senkit sem vesz el senkitől,hisz ha a pasi hozzá húz,és nem a társához,sosem volt a nőé igazán.....


De azt is vegyük figyelembe,hogy sok pasi tényleg nagyon ért a manipuláláshoz,illetve a hazudozáshoz......

Jó sok naiv nő is van,én ezt aláírom!


De pl nekem a legelső barátom egy éven át hazudott hogy szingli,én vidéken éltem,ő meg Pesten,heti 2x találkoztunk,és mindig úgy,mikor a párja dolgozott,mert nem éltek együtt.....én ez esetben tényleg nem tudtam arról,hogy "foglalt" a pasi


De én azt vallom,hogy belerondítani nem lehet egy kapcsolatba,mert amibe bele lehetne rondítani,az már ugye romlott volt így is.....meg sokszor tényleg a nőre haragszik a csávó párja,de nem jogtalanul?

Hisz tegyük fel,hogy nemet mond a pasinak,de akkor keres mást!


Most az összes nőre haragudni fog,akit megdönt a pasi??

Én is úgy vagyok vele,hogy ha tetszik a pasi,de látom hogy boldog,párkapcsolatban él,akkor nem érdekel,viszont ha ő udvarol,ha ő jön oda hozzám,és tetszik,akkor elgondolkodom a dolgon...


2013. aug. 16. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha a harmadik fél egyáltalán nem tud róla, akkor oké, de általában nem így van. És tudod, ehhez két ember kell...
2013. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Le lehet pontozni,de szerintem sem csak a nő hibás....

Legjobban a férfi,hisz ő az aki átveri,megalázza,és megcsalja a párját.

Tehát a leggusztustalanabb a csávó!


A nő csak naiv,és buta kis ribizli,aki magának sem vallja be,de élvezi a helyzetet,a titkolózást,izgatja a lebukás veszélye,sokszor direkt úgy is alakítja a helyzetet,hogy a feleség tudomást szerezzen "véletlenül" a románcról.....

Hisz ha nem izgatná a helyzet,nem lenne egy ilyen kapcsolatban,szingli pasit keresne magának....

2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Sok unatkozó, elhanyagolt, csak-a-gyerekem-van-nincs-nekem-időm-a-férjemre-is anyuka írogat ide. És persze, hogy a gaz csábító lesz a rossz, mikor apuka menekül otthonról mert egy sárkány várja otthon!
2013. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem általában mindhárom szereplő hibás, ha idáig fajulnak a dolgok. De úgy gondolom, hogy elsősorban a pár feladata, hogy ne hagyják ellaposodni a kapcsolatot.


Előző kommenthez: Egyértelmű, hogy egy sárkányhoz senki sem szívesen megy haza. De miért lesz valaki sárkány? Apuka dolgozik, építi a karrierjét, pénzt keres és megbecsülik. Sok esetben viszont anyuka is dolgozik otthon ugyanannyit, gyerekkel és háztartással, de azért általában nem jár se dicséret, se fizetés. Maximum sokaknak az tűnik fel, ha valami nincs kész. Teljesen természetes, hogy a megfáradt apukát rend, tisztaság és meleg étel várja.

Szerintem akkor működik jól, ha anyuka teljesítménye is el van ismerve. Nem okoz problémát, hogy néha ablakpucolás helyett elmegy fodrászhoz, kozmetikushoz. Ettől anyuka kiegyensúlyozott, elsárkányosodás helyett kényezteti apukát, aki optimális esetben még mindig az ápolt, kedves anyukánál érzi jól magát. És egy harmadik labdába se rúghat.


(nem egy megkeseredett házisárkány vagyok:))


Persze sok történetet lehetne írni, amikor egy harmadik fél befurakodott, de azt hiszem nem véletlenül mondják, hogy egy kapcsolatot ápolni kell.

2013. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek a hármas válaszolóval.A szeretőt szidni az egyszerűbb,könnyebb mint vállalni a felelősséget.Ez projekció.A másik ok amiért a szeretőt szidják,mert nem a szerető a második,hanem ő az első.A szerető kapja meg azt,amit a feleség nem.Nem véletlen az ,hogy sok feleség szeretne szerető lenni.

Ja és a "beszéljük meg" nem működik,mert sárkányokkal nem lehet beszélgetni.Érzelmileg a férfi el tud válni,de egzisztenciálisan nehezen, ezért számára a szerető a megoldás.A férfinak is vannak érzelmi igényei.

2013. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bennem van a hiba, de feleség létemre nem szeretnék szerető lenni. A férfi alapvetően nem sárkányt vesz el. Sárkánnyá meg nem 2 perc alatt változik a feleség. Az igenis mindkét fél felelőssége, ha idáig fajul a dolog. Ha időben észbe kapnak, és megpróbálnak változtatni, szerintem meg lehet menteni a kapcsolatot. Persze sok nőnek egyszerűbb morogni, és sok pasinak egyszerűbb keresni mást.
2013. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha valaki hibás,az a férfi....


Ha nem jó már neki az asszony,új,frissebb luk kell neki (baromság hogy érzelmileg nem kap semmit,beszélgessen a haverokkal,ne pi..na dugás közben akarja hogy a lelkét simogassák)akkor szakítson,legyen igazi férfi.....

2013. aug. 16. 15:54
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

ja mert azt hiszitek a szerető nem válik sárkánnyá, az is csak addig jó mig szerető de ha odaköltözne és jönnének az igények meg a szürke hétköznapok bezony rögvest kiderül hogy nem különb mint az asszony...


a felelősség arról is szól hogy a másikat nem csalom meg nemcsak arról hogy elbaltáztam a házasságom....


a szerető pedig a legnagyobb hibás mert ha nem lenne ennyi céda a mai világba a férfiaknak kevesebb lehetőségük lenne. De a mai nőkben semmi tartás beleülnek az első ember ölébe nekik aztán totál mindegy mit szednek szét...


gusztustalan egy fajta az már tuti.

2013. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát drágám, ha az én férjem félredugna veled, akkor rá is kiakadnék, de rád is: nem szégyellnéd egy percig sem, hogy azt a ruhát gombolgatod le róla, amit én mostam-vasaltam? Hogy amíg nekem túlórát füllent, addig a te pitsádat kényeztei, én meg eközben otthon leckét írok a gyerekkel, majd vacsorát főzök, szegény túlórában megfáradt férjemnek... Mókuska, szerinted az én megalázásom és átverésem, amiben te is partnere vagy, csak az ő hibája? Szerinted mit nyújtasz te neki? Elmondom: a pitsádat, meg azt, hogy nincsenek elvárásaid, mondjuk például én megkétem, hogy vigye le a szemetet, te meg nem, nálad csak szex van... Erre tart, ennyire becsül. Aztán hazajön, puszit ad az arcomra, együtt főzünk, játszik a gyerekkel, majd lefekszünk, àtbeszéljük a napot (persze azt kivéve, hogy megfordult a vaginàdban) majd filmet nézünk, szeretkezünk... Hol vagy te ebben a történetben, a családunkban, a férjem farkán kívül?
2013. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
óh, ne gondold, hogy én a harmadik felet okolok. Dehogy! Ő szakítani akart, mikor felvetettem a volt férjemnek a válás, költözés lehetőségét. Csak a volt férjemnek volt kényelmes ez a két ágyra járás. Egy szóval sem mondtam, hogy én nem voltam hibás a megcsalásban Igen, a gyerekek lekötötték az időmet, de éjjel nyugi volt. De míg én próbáltam rendbe hozni a házasságunk, addig ő érvezte, hogyan teperek Idegbeteg nem akartam lenni, így az első adandó alkalommal beadtam a válópert, és megkértem, hogy költözzön. Az óta is a harmadik féllel van együtt.
2013. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!