Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy az a férfi, aki szőrtelenít, az meleg?

Figyelt kérdés

Vannak meleg ismerőseim, de egyik sem szőrteleníti pl a lábát, karját, felsőtestét stb. Max egy-két helyen. Viszont sok hetero (nős/barátnős) ismerősöm gyantáztat.

Miből vonjátok le a következtetést, hogy a szőrtelenítő férfiak kapásból búzák?



2013. júl. 31. 12:50
 1/5 Csenge :) válasza:
Mindenki a külső alapján ítél! Sz*** le őket! :) (bocs az előzőt privibe küldtem)
2013. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom úgy, és sok nő ismerősöm sem. Inkább a férfiak hiszik azt! Alap sztereotipia: az igazi férfi nagydarab, rövid hajú és szőrös. Aki eltér, az búza. Faxság, de sajna sokan gondolkodnak így.

Amúgy kb 20 meleg ismerősöm közül egyik sem szőrtelenítette magát, kivéve intim..

2013. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak szét kell nézni a strandon,elég sok férfi szőrtelenít,nem hinném,hogy mind meleg.
2013. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak szerintem ne legyenek "majmok".Saját döntés,nekem egy vendégem sem homoszexuális,de lassan rávernek a női vendégekre.A hónaj,hát,mellkas szőrtelenítése a legtöbb.Ne foglalkozz vele.
2013. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marhára nem gondolja mindenki így, amúgy ezer éve lerágott csont a téma.
2013. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!