Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akit huszonéves felnőtt férfi...

Akit huszonéves felnőtt férfi létére mindenki középiskolás tininek néz fiatalos testi, genetikai adottságai miatt, annak csak olyan idősebb csajoknál van esélye, akik pedofilok?

Figyelt kérdés
Amúgy van barátnőm, de ő 15 éves csak, viszont tapasztalom, hogy már a 16-18 éveseknek is kevés vagyok a külső adottságaim miatt, nem hogy egy 22 éves nőnek mondjuk például.
2013. júl. 15. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Mennyivel könnyebb hisztizni mint elmenni kondizni. Aztán pedig azok a szemetek akik eljárnak, mert hogy ők csak felfújt kocsogok akik elveszik előletek a jó csajokat..
2013. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ergo a barátnőd nem is igazán kell neked csak búfelejtő? Ezen is gondolkodj el azért. Én is 16 évesen úgy nézek ki mint egy 14 éves, a legrosszabb hogy a 14 éves öcsém meg 15-16-nak néz ki, gondolhatod milyen remek lehet vele lenni egy helyen...
2013. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd... a "mentális" kor többet számít. Én pl. mindig korombeliekkel kezdek, de az utóbbi időben valahogy mindig olyan pasikkal jöttem össze, akik jóval fiatalabbnak néznek ki a koruknál. De ha fejben érett, akkor ez nem gond...
2013. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te nem unod minden nap feltenni ezt a kérdést? rohadtul uncsi már
2013. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!