Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghalna az aki a legtöbbet...

Ha meghalna az aki a legtöbbet jelenti az életetekben, ti hogyan élnétek túl?

Figyelt kérdés
Ne azt írjátok kérlek, hogy nem bírnátok elviselni, hanem,hogy mit tennétek, hogy ne legyen a mindennapotok olyan szörnyen üres, mivel nyugtatnátok magatokat.
2009. okt. 29. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék társaságba, esetleg elutaznék valahova egy pár napra, ilyesmi.
2009. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg öngyilkos lennék... mivel nélküle nem maradna semmim és senkim. Plusz egy csomó gond szakadna a nyakamba amivel nem tudnék mit kezdeni.
2009. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Keresnék egy célt magamnak,ami kihívás,de nem elérhetetlen és minden erőmmel azon lennék,hogy elérjem.Egyrészt értelmet ad az életnek,hogy van miért felkelni reggel,másrészt segít,hogy ne kelljen napi 24 órát a fájdalommal foglalkozni.A sikerélmény,amit a cél elérése okoz kihúzhatja a gödörből.Természetesen gyászolni kell!!! Muszáj feldolgozni a dolgokat,de hosszú távon nem szabad,mert kegyetlenül beszippant a depresszió.
2009. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem meghalt a nagyim... nekem ő volt a minden :(

a mai napig sírok, ha eszembe jut, pedig már lassan 2 éve... nem is tudom, hogy anno hogy éltem túl, de emléxem, mikor közölték a halálhírét, bringával mentem haza anyukámtól a saját lakásomba, és elég sok lámpán kellett átmenni, de sehol nem néztem, hogy piros-e vagy zöld, annyira nem érdekelt, hogy meghalhatok... csak sírtam, és hajtottam, mint az őrült...

érdemes volt életben maradni. bár azóta jóval üresebb az életem, és nem múlik el olyan nap, hogy ne gondolnék rá :(

2009. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél éve meghalt életem szerelme, azóta nem járok sehova, boltba szoktam néha, ennyi. Anyu szokott eljönni hozzám, probál rávenni, menjek el vele jobban vásárolni, de nem megy. Nem tudom feldolgozni, hogy miért kellett őt elvesztenem??? 28 éves volt, sportos ember, nem dohányzott. Nem tudom elviselni a hiányát már :( Szerintem ezt soha nem fogom tudni feldolgozni. Az csoda, hogy még én élek.
2009. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem apukam halt meg mikor csak 16 voltam. Majd ra 3 evvel a legjobb baratnomet vesztettem el, ill osztalytarsunkat is egy honap leforgasa alatt. sokszor voltam depis es tettem fel a kerdest h miert. persze valasz sosem erkezett. aztan ahopgy a 3ik hozzaszolo irta megprobaltam celt keresni az eletben. ebben az evben vettek fel a fosulira amikor mar nem is erdekelt h sikerul e, es a tanulas uj ertelmet adott eletemnek. olyan busy lettem a sulival h idom sem nagyon volt keseregnem es ez segitett abban h tulveszeljem az estet. raadasul mindig arra gondoltam h apu is buszke lenne ra ha latna. sosem mulik el egy nap h ne gondoljek raja, de megtanultam tullepni rajta, ujra mosolyogni. azota az eletet maskepp ertekelem, kiprobalok dolgokat, ugy vagyok vele h nem szeretnek elmulasztani semmit amit kesobb megbannek. az elet mas nelkuluk, de erdemes elni. Hidd el tul leszel rajta.

tarsasag is jo otlet vagy utazas baratnokkel suzlokkel. bar en akkor anno teljesen magamba zarodtam. hagyj idot magadnak feldolgozni.

2009. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
megmondom öszintén: sehogy.. beledöglenék..
2009. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Öszintén, aki ilyen esetben szorakozni akarna, az a szememben nem ember, ha valaki meghalt, azt meg kell gyászolni és nem minél elöbb elfelejteni, utazni, barátnözni stb., aki erre képes, az nem szerette azt, aki meghalt.

Nekem egyébként csak annyi maradna, hogy a gyerekeimet tudjam támogatni (föként tanácsokkal), meg az egyéb kötelezettségeket elvégezni, amiket elválltam. Biztos, hogy megpróbálnám magam elfoglalni és minél többet dolgozni. Lelkileg sokáig tartana, mire túljutok azon, hogy magamra maradtam.

2009. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ember jelenti a legtöbbet: a férjem és a fiam. Ha a férjem meghalna, mindent megtennék annak érdekében, hogy a fiamat ez a legkevésbé viselje meg, bármit megtennék érte, valószínűleg anyósomékhoz költöznénk, hogy könnyebb legyen lelkileg elviselni. Ha a fiam halna meg, akkor a férjembe kapaszkodnék és biztosan újabb babát szeretnénk egy idő múlva.

Bár nem tudom, érdekes kérdés, nem tudom beleélni magam a helyzetbe. Szörnyű lenne bármelyik is!

Egy picit én is meghalnék. :(

2009. okt. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem a párom aki a legtöbbet jelent az életben (ez nem jelenti hogy a családomat nem szeretem!)...ha elvesziteném a páromat valószinűleg belebetegednék, részben vagy egészben én is meghalnék:(
2009. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!