Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit illik vinni?...

Ilyenkor mit illik vinni? Először találkozom a barátom családjával.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, a barátom 18. Hétvégén szeretne bemutatni a családjának. Kicsit messzebb élnek, autóval körülbelül 2 óra. Tudom, hogy ilyenkor illik vinnem valamit nekik, de nem tudom mi lenne megfelelő. Van egy 2 és egy 8 éves kishúga, illetve egy 20 és egy 23 éves bátyja. És ott vannak a szülők is. Szerintetek mit vigyek? És mire figyeljek, hogy viselkedjek, hogy jó benyomást tegyek rájuk? Milyen szabályok vannak bemutatkozáskor? Nekik kell kezet nyújtaniuk? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 19. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
süss egy tálca süteményt! :)
2013. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Légy udvarias, ne vegyél föl kihívó ruhát.


A fiúknak, és apjának nyújtsd te a kezed, anyukának ha ő nyújtja. (erre úgysem fogsz tudni figyelni:))


szerintem ennyi ember esetén tényleg egy tálca sütit érdemes vinni. Barátodnak megmondani, hogy mit, neki csak lesz annyi esze, hogy szól, ha az anyukája ugyanazt készítene (pl pogácsa)

16 évesen ne vigyél bort..


a többit a helyzet adja,és ők:)


egy kalappal, és ne stresszelj rajta, felesleges

2013. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy a kislányoknak esetleg valami édességet vigyek-e, de akkor a fiú tesóinak is kéne. Egy 23 éves srácnak pedig mégse adhatok Kindertojást :D Én anyukámmal és a 11 éves húgommal élek, a barátom anyunak bonbont, húgomnak epres Milkát vett.
2013. aug. 19. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Vigyél az egész családnak sütit, amit te sütöttél, a kicsinek egy csokit, a mamának egy szál sárgarózsát.
2013. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
a "túl sok" gyerek miatt írtam, hogy külön senkinek se...amúgy a kicsiknek 1-1 kindertojást adnék én is, de a süti mindenkinek ajándék azért jó
2013. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is süss az egész családnak valami egyszerűbb sütit. Nem kell gondolkozni külön-külön ki minek örülne, szimpatikus is, hogy időt és egy kis fáradtságot fordítasz rájuk és a sütit általában mindenki szereti, hacsak nem cukorbetegek (ebben az esetben viszont sok cukorbetegeknek való sütireceptet lehet találni a neten). Esetleg tudakold ki előtte a barátodtól, milyen ízeket szeretnek.
2013. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!