Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal úgy érzem...

Mit tegyek anyámmal úgy érzem teljesen ránk telepedett?

Figyelt kérdés

E 2 szobás lakásban èlünk èn+fèrjem +2èves ès 3,5èves fiunk.

Február óta napi szinten èn etetem anyámat, vagyis főzök neki is.

Èn gyesen vagyok a fèrjem dolgozik csak, anyám nem.

1 hónapja ide költözött hozzánk mert nem tudta fenntartani magát.

De ez már nekünk is sok anyagilag, pláne hogy anyu cigizik ès nem mondd le róla.

Tehát ami kis segèlyt kap cigire meg telefon számlára költi.

Nincsenek rokonai.

Mit tegyek igy nagyon nehéz anyagilag, de az utcára nemt



2013. aug. 19. 22:59
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
71%

Miért nem dolgozik? És hogy van pofája cigizni mindeközben?

Mondd meg neki, hogy találjon megoldást, vagy fel is út, le is út.

2013. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Se szakma, se èrettsègi. ..nem kap munkát egyszerûen.

Folyamatosan keresem èn is de nem veszik fel sehol.

A cigit nem hajlandó letenni. Hiába tèma napi szinten.

2013. aug. 19. 23:13
 3/11 acelsziv ***** válasza:
81%
ne adj neki enni. Egye meg a cigijét meg a telefonszámláit. Ilyen elképesztő pofátlanságot még nem pipáltam.
2013. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy mondjon le bizonyos dolgokról (cigi, telefonálgatás)
2013. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Esetleg arra próbàld megkérni,hogy kevesebbet dohànyozzon,leszokni nem fog,az biztos,ebben a helyzetben.

Én mindig elszomorodom,mikor ilyen szöveget hallok:anyàm rànk telepedett,nekünk ez sok, màr 1!!! hónapja.... Förtelmes hozzààllàs. Anyukàd is ezt mondta volna annak idejên: màr szoptatom 1 hónapja ezt a csecsemöt,hú,de sok ez nekem,blablabla.

Van egy nagyon jó ötletem; mivel anyud nehezen kap munkàt,menj el te dolgozni,õ meg vigyàz a fiúkra! Olyan sokat gondolom úgysem dolgoztàl életedben :)

2013. aug. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tehát gyerekként nem tanulhattam tovább mert dolgoznom kellett hogy megtudjunk élni. 14 órákat dolgoztam étteremben, volt hogy 7 napból 7-et szóval tudom mi a munka. Most 2 gyerek mellett tanulok, hogy a gyes után kapjak munkát mert nem tudok étterembe vissza menni napi 14 òrában.

Irtam, hogy február óta mi tartjuk el tehát nem egy honaprol van szo, egy honapja lakik nálunk.

Nélküle is elég sok kiadásom van, deviza hiteles a lakásunk.

Keresem én is a munkát,jövőre érettségizem mert e nélkül nem sok esélyem van.

És hogy éljek az előttem szóló szavaival....igen anyám 1 hónapig szoptatott.

Mióta az eszem tudom én istápolom, mintha én lennék az ő anyja.

Szeretném a saját életünket élni....

2013. aug. 20. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki,amit róla írsz,megoldódik a gondod,hiszen nem kell kirakni,magàtól elmegy :-)

Lepontozhatod ezt a válaszom is,akkor is undorítónak tartom,hogy így nyilatkozol a sajàt anyádról!

2013. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös! Azért ne keverd össze, hogy egy gyereket a szülő vállalta és kutya kötelessége eltartani. Még szép, hogy nem mondta, hogy egy hónap után nem szoptatja!!! Ha anyukába van egy kis jóindulat akkor lemond valamiről azért a valamiért, hogy ott lakik a lányánál. Anyukám a két kezét letörné csak hogy segítsen még ilyen helyzetben is.
2013. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze,persze,kutyakötelessége.... Mifelénk úgy jàrja,hogy amit kapunk,azt igyekszünk visszaadni... Az anyja felnevelte,etette min. 16 êvig(de legyen 14),õ meg elvileg 6 hónapja eteti,és már ki van borulva! Én idegenektõl nem sajnálok egy tányêr levest,nemhogy anyukàmtól! Nyilván anyukàja sem jó dolgában lakik ott,és nyilván szívesen továbbàllna,ha tehetné (êrezve a szívêlyes fogadtatást).
2013. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pont, ahogy mondod: IGYEKSZÜNK! De itt nem az a helyzet hogy a kérdező inkább lehúzza a WC-n a rengeteg pénzét mint hogy az anyjának enni adjon. Az a gond, hogy ők maguk is nehezen élnek meg, a családot úgy tervezték hogy apa anya gyerek, erre váratlanul betoppana kedves mama, hogy ő minden kompromisszum nélkül ideköltözik, és tessék őt eltartani, mert ő a segélyéből cigit vesz. Az meg tényleg hihetetlen, hogy azt mondod, a KÉRDEZŐ menjen dolgozni! Mégiscsak az ő gyereke, ő akar vele lenni!
2013. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!