Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyeremek elhelyezési...

Mónika1991 kérdése:

Egy gyeremek elhelyezési tárgyalás hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Gondolom a volt párom majd elkezd mocskolódni csak hogy megkapja a kicsit...szerintetek amiket állít el is hiszik vagy ilyenkor hogy működnek a dolgok????

2013. aug. 20. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyítani kell, hog igaz, amit állít. Mekkora a gyerek?
2013. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8hónapos
2013. aug. 20. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor olyan nagyon sok esélye nincs. Ekkora pici babát nem valószínű, hogy el vennének az anyjatol.....
2013. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, mert olyan kitalálciói vannak hogy néha csak nézek mikkel fenyeget :) én megértem hogy szeretné maga mellett tudni a kisfiát, na de minden áron??!!
2013. aug. 20. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
szia én 6 hónapossal most vagyok túl a tárgyaláson....ha kérdeznél írj .....
2013. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos gyereket akkor nem ítélik az anyának, ha drogfüggő, alkoholista, súlyos elmebeteg. Szóval az apának kb. 0 esélye van egy ilyen szituációban.

Elég ha annyit mond, hogy még szoptatja a gyereket. Anyagiak nem számítanak ez esetben.

2013. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Es masfel eves gyereket megkaphat az apa ugy is ha mer nem szopizik viszont az anyanak munkahelye van kettö pozitiv kornyezet tanulmanya sajat hazresze ahova a kislanyt vinne magahoz?ja es a kislanynak pelenka ruhak jatek kisagy stb . megvan ?
2016. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!