Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira fog hianyozni. Mit...

Annyira fog hianyozni. Mit csinaljak? Ti mit csinaltatok?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok. es egy masik varosba fogok jarni kozepsuliba. anya nagyon fog hianyozni. persze apa is me a tesoim is de anyahoz altam a legkozelebb. es csak havi 1szer tudok haza menni mivel 6-7ezer forint az utazasi kolcseg. es annyira szomoru vagyok. nekik nem.mutazom ki de igy bele gondolva a mindennapok..hogy nem anya kelt,nem beszelgetunk,nem olel meg ilyenek...mit csinaljak hogy ne hianyozzanak ennyire? ti hogy eltetek tul? vagy titeket nem zavart hogy ennyire messze mentek a szuleitektol? 15/L
2013. aug. 20. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megértelek! Pedig én úgy jártam koleszba, hogy hetente haza tudtam menni, mégis nehéz volt. Az elején biztos nem lesz könnyű. De idővel majd szerzel barátokat és aztán kicsit könnyebb lesz. Nem mondom, hogy nem fog időnként csúnyán elkapni a honvágy, de később majd könnyebb lesz.

Egyedül mész, vagy lesz ott akit ismersz, régi osztálytárs, vagy valaki?

2013. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb. az egesz varosba 3embert ismerek de egyse az en sulimba fog jarni.
2013. aug. 21. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon ne keseredj el! Ez tényleg nehéz, de rengeteg új élményben lesz majd részed. A jó dolgokra koncentrálj, ilyenkor ijesztőbbnek tűnik a helyzet, mint amilyen valójában. Természetes, hogy hiányozni fog azért az otthon, de arra gondolj, hogy minden rendben lesz. :)
2013. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi most kicsit megnyugtattal :)
2013. aug. 21. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj, valahogy nem lehet lefaragni az utazási költségekből?

Ha hetente láthatnád, biztos másképp éreznél.

Próbálj valahogy utánajárni, ez nagyon sok.

Nagyon aranyos anyukád lehet, megértelek teljesen.

2013. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szüleidnek nehezebb lesz.

Neked nem lesz időd a sok új élmény miatt, és az új emberek miatt a honvágyra.

Talán a nem hazamenős hétvégék lesznek nehezebbek.

Hozzászoksz, amikro otthon vagy, akkor próbálsz pótolni, próbáljátok behozni a külön töltött időt. (Nálunk 17 éves koromban, amikor extrán túlfűtött tini voltam gyakran veszekedésbe torkollott..az nehéz időszak volt, de most talán ezek hatására is sokkal erősebb a viszonyom a szüleimmel)

13,5 voltam, amikor kollégiumba kerültem, 22 éves koromig laktam kolikban, már nem költöztem haza, hanem 23 előtt önálló életet kezdtem a párommal.

Tehát neked a sok új miatt eleinte nem lesz annyira nehéz, később pedig már megszokod, a szüleidnek pedig megmarad a megszokott környezet, menetrendek, amiből hiányozni fogsz, náluk űr marad, nekik emiatt lesz nehezebb..

Fel a fejjel, várd nyitott szívvel! Úgy könnyebb:)

2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!