Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek múltán kezdett hiányozni...

Évek múltán kezdett hiányozni nektek valaki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pl: nő/férfi akivel jól megvoltatok, de később párkapcsolatotok lett és most ébredtetek rá, hogy igazán sosem felejtettétek el? Akartátok volna azt a kapcsolatot, de végül mást választottatok. Most pedig újra hiányzik. Vele akartok lenni, vagy legalább találkozni vele, megölelni, beszélgetni stb.

2013. júl. 23. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen :( Jelenleg én pont így érzek.
2013. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is sajnos! :( Hiányzik egy olyan férfi akit sosem felejtettem el csak a szívem mélyén próbáltam kizárni, de már nem megy... :(
2013. júl. 23. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És nem tudnád vele felvenni a kapcsolatot?Lehet ő is így érezne és lenne esélyetek.

Én sajnos tuti nem.Boldog kapcsolatban égy volt legjobb barátnőmel.

2013. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azóta nagyon sok idő eltelt, bár tudom nincs kapcsolata, de nem merek belevágni, félek valamitől. És olyan rossz arra gondolni, hogy jó is lehetett volna, de én mást választottam, amit megbántam. :'(
2013. júl. 23. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha sok idő telt el.Írj neki,hogy,hogy van,mi van vele....alakulni fog az.Szerintem egy próbát megérne.Ne félj :)
2013. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor arra gondolok, hogy megvolt a nyomós oka anno a szakításnak. Ez rögtön kijózanít.
2013. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Hiányzik az a 2 férfi aki a férjem előtt volt az életemben. Nem, mint férfiak, nem szeretnék már velük lenni, de fontos részei voltak az életemnek és jó lenne még néha elbeszélgetni velük, tudjam, hogy mi van velük.
2013. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam, a mostani férjemmel. Szakítottunk, 2 évig nem láttam. De mindig ott motoszkált bennem, hogy vele szeretnék lenni. Azóta a férjem:)
2013. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes volna felvenned a kapcsolatot vele,egy próbát megér.Inkább,mint hogy emészd magad.
2013. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki! :)

Ha normálisan váltatok el egymástól akkor nem hinném, hogy rossz néven venné.

Maximum nem ír vissza. Ne szerelmes levelet írj, hanem egy sima hogy vagy mi a helyzet veled dolgot.

Nincs vesztenivalód... Sok sikert!

2013. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!