Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy a párom...

Szerintetek gáz, hogy a párom sokkal több pénzt keres mint én? Érdemes így házasságot kötni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Neked igen.
2013. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha szeretitek egymást, akkor ez nem lehet probléma. Hacsak a párod nem akar külön kasszán lenni. Ha nem közös a kassza, akkor nincs értelme a házasságnak.
2013. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lekezelő veled emiatt, akkor nem.
2013. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Csak olyannal érdemes:)

Viccet félretéve, most dicsekszel vagy mi bajod van? Kit zavar, ha a párja jól keres? örülj neki!

2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

A férfiak általában jobban keresnek, ha valami jó szakmája, jó végzettsége van és azzal el is tud helyezkedni, nem ritka, hogy a többszörösét is keresheti mint a nő.

A barátom éppen 3x annyit keres mint én, pedig én sem minimálbérért dolgozok, nem tartatom el magam, a lehetőségekhez képest spórolok és egy-egy nagyobb dolog beszerzéséből én is kiveszem a részem (pl. bútorvásárlás, lakásfelújítás kiadásai). A rezsibe ételvásárlásba hitel fizetésébe ugyanúgy részt veszek. A munkahelyemen igyekszek előre lépni, van egy kutyánk is, az ő ellátását teljes egészében én intézem. Persze el is fogy az egész fizetésem a hónap végére, az övé nem tudom, mert nem számol be, én sem kesergek, hogy elfogyott, tudjuk egymásról, hogy mennyit keresünk, de nem közös számláról költjük. Mindenki a sajátját, persze tisztában van vele, hogy nem tudom mindennek a felét kifizetni, de látja rajtam, hogy igyekszek, és ebből nincs vita.

Ha a te barátodnak nem probléma akkor neked se legyen az.

2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy, vagy a lány? Neked mi a munkád? És neki? Ennyiből ezt nehéz megmondani. Nálunk én vagyok a lány, én egy kórházban vagyok adminisztrátor. A párom építőipari munkás, télen szocin van, ami 22800 forint, szóval nem valami sok, elég sokat nyomorgunk. De nagyon szeretjük egymást, így ez tulajdonképpen nem számít annyira. Ha igazán szeretitek egymást, és nem vagytok túl anyagiasak, akkor ez nem szabad, hogy számítson. De hát mindenki más és más. Nálunk nem okoz gondot. De sok házaspár veszekszik a pénzen, sokan szét is mennek miatta. Nálunk huszadrangú dolog a pénz. De van, akinek nagyon számít az ilyesmi. Szerintem ezt csak akkor tudod eldönteni, ha a pároddal beszéled meg: egy kapcsolat akkor érdemes arra, hogy házassággal pecsételjétek meg, ha ezt a kérdést is feszélyezettség érzése nélkül meg tudjátok beszélni egymással. Ha nem, akkor már ott gondok vannak, nem?
2013. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy:örülj neki, használd ezt ki.

Ha férfi: ez van, ha nem hánytorgatja fel a nő akkor örülj neki.

2013. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, a férjem 4-5-ször többet keres, mint én. Elejében nekem is voltak aggályaim, de soha nem volt velem emiatt lekezelő, vagy soha nem éreztette és önként vett feleségül ennek tudatában. Szerintem ez nem lehet probléma, ha szeretitek egymást. Sok boldogságot!
2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!