Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezt a házasságot így...

Érdemes ezt a házasságot így folytatni?

Figyelt kérdés

7 hónap mivel összeszedem magam, elfogadom a dolgokat bírom a helyzetet, utána 3 hónap már igen nehézkesen megy, mert a másik fél nem akar változtatni. A maradék két hónapkor szerencsére külön vagyunk ez az az idő mikor feltöltődök a többi 1O-re.

Van ennek így értelme, Csakis a gyerekek miatt ?


2012. ápr. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs,ezt a feszkót a gyerekek is érzik.
2012. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor értik már meg az elvileg felnőtt emberek hogy pont a GYEREKEK miatt nem szabd így folytatni??!!
2012. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nem érzik, mert vagyunk annyira intelligensek, hogy nem mutatjuk ki, és nem vitázunk, morgunk egymásra, és velük mindketten foglalkozunk. Abszolút nem látni rajtuk elégedetlenséget, csak én örlődöm magamban.

Így elvenném a gyerekektől az apjukat úgy érezem, ráadásul mert tengerentúlra mennénk haza, szóval nem lenne nagyon láthatás se csak nyaranta.

A gyerekeknek biztos hiányozna, mint ahogy szokott is a nyári 2 hónap végefele mikor újra egyesülünk.

2012. ápr. 1. 22:10
 4/6 Bence_ ***** válasza:

Kérdezd meg a gyerekeket, hogy mit éreznek?

Tapasztalataim szerint minden rezdülésről tudnak.

2012. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A gyerekek kicsik 5 és 7 évesek.

Boldogok nagyon nem tényleg nem gondolnám, hogy meghatóan éreznének bármit is.

Viszont ha kérdem, hogy mi lenne, ha elmennénk Mamáékhoz és nem jönnénk vissza még örülnek is. De csak mert Mamáéknál mindig nagyon jó két hónapig, nem is gondolják vagyis fogják fel, hogy évközben ott is más lenne.

Én meg nem érzem, hogy nekem megéri itt maradni messzire otthontól, és még kicsit a gyerekek a változást elfogadni, ismernek is otthon mindent már. És nem úgy mennénk el, hogy utálják a szülők egymást.

Megőrülök, hogy most feladjam az életem és úszok a tóban amolyan sehogy, vagy haladjak hazafele, ahol szeretnék is lenni, várhat még rám romantika is. De ha egyedül maradok is jobb nyugodtabb, mint valakit csak elviselni.

2012. ápr. 2. 02:45
 6/6 Bence_ ***** válasza:

Ekkora gyerekek nem picik. Sok mindent meg lehet velük beszélni. Kérdezni nyugodtan kérdezheted.

Boldogsághoz jogod van. Számodra ez így rossz, lépned kell.

2012. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!