Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig erdemes eroltetmi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogarszemu kérdése:

Meddig erdemes eroltetmi egy hazassagot, amelyben boldogtalan vagyok? A ferjem eleg sokat iszik, agressziv ilyenkor, de maskor is felelotlen, nem torodik azzal, hogy haladjunk valamire.

Figyelt kérdés
van egy 11 honapos babank.
2013. jún. 24. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, lépj ki.


De azért azt megkérdezném, hogy ha felelötlen, iszik meg agresszív - mert ez nem hirtelen kjövö dolog -, akkor miért kellett gyereket szülni ebbe a kapcsolatba?!?!?

2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem akkor, ha úgy érzed, te mindent megtettél érte és magadnak úgy fogalmazol, ez így nem mehet tovább! Ne másokra hallgass, csak a saját megérzéseidre!

Ha még szeretnéd, hogy rendbe jöjjön a dolog, akkor még azt is választhatod utolsó próbálkozásként, hogy nem a válópert adod be, csak elküldöd vagy te elköltözöl. Megmondhatod neki, hogy ha rendezte magát, akkor esetleg újrakezdhetitek. Ez elég nagy pofon neki ahhoz, hogy döntésre kényszerül: a családját választja vagy a lelki problémájába kapaszkodik, ami miatt iszik. Ez meg már legyen az ő döntése, ne érezz lelkiismeret furdalást.

Emellett meg foglalkozz magaddal, a saját "hogyan tovább"-oddal és a lelki egyensúlyoddal, az hogy végülis mi lesz később, azt most nem tudhatod és most mindegy is. Ha te lelkileg egyensúlyban vagy és nem vagy boldogtalan, akkor a kisbaba sem az!

2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet, ha elválsz, de még sokkal rosszabb, ha maradsz egy ilyen kapcsolatban. Egy napot se várj, lépj ki, míg nem késő. Gondolj arra, hogy mennyi szép pillanatot kihagysz minden elfecsérelt nappal. Még egy dolog: akármit is ígér, hogy megtartson, ne higyj neki, ha szeretné is, képtelen lesz rá, hogy tartósan megváltozzon.
2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
80%

Büszke lehetsz magadra. Egy boldogtalan házasságba, iszákos, nemtörődöm ember mellé még gyereket szültél?

Amúgy a kérdésedre a válasz: Egy percig sem.

Ha most ilyen a férjed, később mi fog változni?

Mi lesz így a gyerekkel? Mit fog látni? Merre fog fejlődni?

2013. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meddig? Tedd fel a kérdést magadnak: Akarsz-e boldogtalan családban élni?

Utoljára ülj le a férjeddel ha lehet legyenek ott a szüleitek is ha olyan a kapcsolat és beszéljetek vele, adj neki ultimátumot.

Egyébként van saját kereseted, egy hely, ahová elmehetsz ha úgy döntesz?

Én pont ilyen apa mellett nőttem fel a végeredmény gyermekpszichológus lett és két tönkretett élet.

Gondold át, mit fog átélni az a gyerek egy ilyen ember mellett. Arra ne apellálj, hogy ott vagy neki te mert nekem is ott volt az anyám de a kisgyerek más szemmel látja a dolgokat és nem úgy fogja fel és ennek meglesznek a következményei.

2013. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meddig?

A válóperes tárgyalásig.


Más kérdés, hogy már hozzámenni és gyereket szülni se kellett volna így.

2013. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a Kérdező azt hitte, hogy majd a gyerek érkezésével minden megváltozik. Hát nem, a gyerek nem változtat meg senkit, és elég felelőtlen döntés is volt a részedről.

Amúgy meg én egy percig se maradnék/maradtam volna tovább, szülő, nagyszülő, barátok, vagy akár egy anyaotthon is jobb annál, hogy a gyerekem egy agresszív apa mellett nőjön fel...

2013. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!