Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év után hazudik érdemes-e...

20 év után hazudik érdemes-e folytatni a házasságot?

Figyelt kérdés
Hozzá tenném még,hogy sajnos a kapcsolat kezdeti nehézségei miatt soha nem bíztam benne 100%-osan. Most merő véletlen derült ki,hogy nem azt monja ahol van. Erre azzal védekezett,hogyha az igazat mondja sem hiszem el. Van-e értelme folytatni?Írjatok minél tőbben.
2011. ápr. 13. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy 20 évet vártál azzal, hogy elgondolkodj ezen... Nem szabad folytatni, mert ez már mindig így marad, az ember alapjaiban sosem változik, annak ellenére, hogy sokat változhat...
2011. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"soha nem bíztam benne" -ezzel összefügg ám a viselkedése...

szeretitek egymást? igen? akkor mi a kérdés?

2011. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2 sorbol ilyen kardinalis kerdest nem lehet eldonteni. Neked kell ismerned es tudnod, hogy megeri-e eldobni 20 evet. Mi az, hogy nem ott van, ahol mondja? Ezt sok mindent jelenthet, nem feltetlenul megcsalast, igy ezt tobb info nelkul nem lehet ertelmezni.


Van, akinek bejon az ujrakezdes, van, akinek nem. Anyosom 30-as eveiben valt el, most 60 eves es a mai napig nem ment ujra ferjhez, pedig ennek erdekeben megtett mindent, csak rajott, hogy senki sem tokeletes es a volt ferje volt a legrendesebb, de mar keso banat. Biztos, vannak jo peldak is, de ne felejtsuk el, hogy van ellenpelda is.

2011. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem tudom, hogy mirol hazudott pontosan, de tedd a szivedre a kezed, te meg eletedben nem hazudtal? Nincs ilyen ember.
2011. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehet hogy én voltam nagyon hülye. Neki olyan a munkahelye hogy szinte bármikor oda megy ahova akar. Én meg ugy gondoltam meglepem és elhívom csavarogni. Felhívtam merre van és nem ott volt ahol mondta hanem máshol.Mire megkérdezte hogy én hol vagyok mondtam neki ott ahol te elvileg erre megmondta ő hol is van valójában. Mondta hogy menjek oda de elment a kedvem tőle.Hozzá tenném nem ez az első. Ő azt mondta azért mert ugysem hinném el hogy egyedül van.
2011. ápr. 13. 07:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy járhattál 20 évig olyan emberrel, akiben soha nem bíztál? Egy kapcsolatnak a bizalom az alapja.
2011. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha egy férjnek a munkahelyére csak úgy be lehet állítani, hogy gyere menjünk el csavarogni, az azt jelenti, hogy vezető beosztásban van.

Ez esetben viszont az is számtalanszor előfordul, hogy egyik percről a másikra kiderül, hogy valami munkával kapcsolatosan felmerült probléma megoldása miatt kell neki máshova szaladni, és egyáltalán nem úgy alakul a napja, mint ahogyan azt tervezte. Ezt saját tapasztalatból tudom. És az is természetes, hogy olyankor nem egyedül van ott, ahova mennie kellett, hiszen valaki odahívta, hogy segítsen megoldani a felmerülő problémát.


Persze ettől még lehet, hogy van alapja a kételkedésednek is, de mint már az előző hozzászólók is írták, ennyi információból ezt nem lehet egyértelműen megállapítani.

2011. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt oka ezt mondani? Ki szoktad verni a balhet? Szoktad ot ellenorizgetni? Mert ha igen, ne csodalkozz. A ferjem legjobb baratja detto ilyen. A felesege meg az edzoterembe sem engedi el, nehogy valakivel megismerkedjen. A felesege nem tudta, hogy neha jar edzeni a barataival. Egyszer kiderult, mert kifecsegte az egyik baratja neki es hatalmas botranyt csinalt. Ha te is ilyen vagy, akkor nem kell csodalkozni, hogy nem mondja el, hogy hol van. Adj neki tobb szabad teret.
2011. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A probléma gyökere szerintem,hogy nem bízol benne!


Én 7 évig nem bíztam a férjemben egy kapcsolat elején történt botlás (nem megcsalás) miatt. 10 éve vagyunk együtt és rájöttem, hogy ennek így nem lesz jó vége. Szeretem, ő is szeret, mindent megtesz értünk, jó férj, jó apa, jó ember.

Vívódott szegény, sokmindent nem mert már elmondani nekem, mert félt a reakciómtól. Ennek már vége! Rájöttem, hogy bennem van a hiba és mindent elmseélmár! Azt is, hogy testfestett csajokat bámult egy kiállításon és milyenkicsik voltak a melleik, az enyém sokkal szebb. Még mindig bennem van, hogy b@szki, ne bámulj már más nőket, de nem mondom neki, a pozitívumot látom benne és azt, hogy engem szeret, hozzám jön haza, szeret velem lenni.


Olvasd el az én kérdéseimre adott válaszokat!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egy ördögi kör. Ő hazudik, te (jogosan) megharagszol rá, ő ismét hazudik, de már azzal magyarázza, úgysem hinnél neki. Az ilyen ember egyszerűen megrögzött hazudozó, megváltoztatni nem tudod. Azon gondolkodj el, tudsz-e állandó bizonytalanságban élni, ez alapján hozd meg a döntést, vele maradsz, vagy elhagyod. Nem írom, hogy beszéld meg vele, az már biztosan megtörtént ezerszer. Azzal viszont számolj, a következőnek is lesz hibája, ha nem ez, akkor valami más, mert tökéletes ember nincs. (Nem csak férfi, nő sem.)
2011. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!