Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha betegesen...

Mit tegyek, ha betegesen féltékeny vagyok az exre?

Figyelt kérdés

Barátommal 7hónapja járunk, 10hónapja ismerem.

Sosem adott okot a féltékenységre, sosem hazudott nekem. De az utóbbi 1hétben az exein kattogok, nem tudom megindokolni miért, de már az kezd gyanús lenni hogy túl tökéletes pasi.


Eddig ahhoz voltam szokva, hogy megcsaltak, hazudtak nekem, leléptek az exekkel... és most hihetetlen hogy ez a pasi ilyen tökéletes és semmi probléma nincs.


Szóval összevesztünk emiatt, azt mondta ebből már nagyon elege van, nem érti mibajom van... mert csak engem szeret és kész.

Amugy előttem nem volt komoly kapcsolata, én voltam neki az első ÚGY is (ez tuti) még az első igazi csókot is tőlem kapta....

Azt mondta bebizonyítja, hogy egyikkel sem beszél, megadta a face jelszavát, bármikor beléphetek, plusz megmutatta a csajokat, hogy egyik sem ismerőse.


Azt mondta fejezzem be ezt az egészet, mert neki ez rossz, és sosem adott okot arra hogy ne bizzak benne.


Mégsem tudom megindokolni, hogy miért de féltékeny vagyok, ha csak rájuk gondolok is... Az egyiknek ugyanúgy barna a haja és a szeme, mint nekem, arra is gondoltam már hogy csak pótlék vagyok vagy őt látja bennem, de azt mondta ez nem igaz...és álljak le...éás zárjuk le végre a multat, mert annak vége, ha kérdezek ő válaszol de már unja ezt, és fejezzem be, mert engem szeret


Nem tudom miért vagyok féltékeny... vajon rejteget valamit, vagy csak én félek a régi emlékeim miatt?

Amugy egyik csajt se vitte eddig haza, csak engem, anyuja is mondta hogy én vagyok az első akit hazavitt, és amugy az előző csajokkal kb 1-2hétig "járt"


Annak ellenére hogy nem ismerőse már egyik sem, most láttam hogy barátom egyik nagyon régi képét még anno lájkolta a csaj (gondolom akkor még ismik voltak) és hát nagyon felhúztam magam....


MIT TEGYEK HOGY LEKÜZDJEM MAGAMBAN A FÉLTÉKENYSÉGET?

ÉS HA ÉRDEKLŐDNE AZ EXE IRÁNT AZ MIBEN MUTATKOZNA MEG?


2013. aug. 22. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon tanulságos előadás, ajánlom figyelmedbe:


http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2013. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem adott okot rá, akkor benned van egyfajta bizalmatlanság, gondolom a korábbi csalódásaid miatt. Nem szabad őt egy lapra tenni az eddigi barátaiddal, ahogyan te is leírtad, ő más kategória. És ne gondolkozz ilyeneken, hogy miben mutatkozna meg ha az exe iránt érdeklődne. Ha iránta érdeklődne vele maradt volna és nem veled lenne. :)
2013. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi


amugy kb 2-2,5éve "járt velük" de azt mondta akkor törölte le őket, amikor velem kezdett ismerkedni... mondjuk egy jó pont hogy (remélhetőleg) őszinte, és betudta bizonyítani , hogy egyik sem az ismerőse

2013. aug. 22. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Szard le az exeket! Ez a legjobb dolog, amit tehetsz. Arról meg szokj le, hogy a FB-ját nézegeted és nyomozol utána, még akkor is, ha önként és dalolva adja meg a jelszavát. Ilyen mélyre süllyedni még akkor se érné meg, ha megcsalna. Nem egy kapcsolat ment már tönkre amiatt, mert a nők túlkombinálnak dolgokat.
2013. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még ennél is jobban hasonlítasz az exekre, mindegyiknek női nemi szervei voltak, sőt két lábuk meg bőr a nyakukon. Ezt majd akkor fogod kinőni, amikor kiadja az utadat, aztán rájössz, hogy ennél még az is jobb lett volna, ha átver.
2013. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a linket, este megnézem a videot!!!
2013. aug. 22. 16:15
 7/14 anonim ***** válasza:

"Amugy előttem nem volt komoly kapcsolata, én voltam neki az első ÚGY is (ez tuti) még az első igazi csókot is tőlem kapta...."


mondd, hogy éves a pasid?

2013. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni melletted:D Én nagyon rühellem az ilyen hisztis ...-at.
2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a Csernusos videó semmiben sem segít. Én végigszenvedtem azt a 1,5 órát, amíg kinyögte a max 20 perces mondanivalóját.

Ne nézd meg, tényleg szörnyű. Semmiben sem segített a beteges féltékenykedésemben.


Legyél bevállalós.. Ne félj attól, hogy megcsal. Ha megcsal, hát annyit ért, dobd ki, keress újat.

De ne félj a megcsalástól, mert bevonzod..

2013. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát...ne haragudj, de ez már szinte beteges.

Ha előbb-utóbb nem fejezzed be, szerintem ki adja az utadat.

Bízz meg benne!

2013. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!