Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen féltékeny ember...

Betegesen féltékeny ember kezelésére van jó módszer, vagy csak a szakítás jöhet szóba ha ilyen emberbe botlik valaki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad is belátod, hogy betegesen féltékeny, akkor tudod, mit kell tenni. Szomorú, de inkább, minthogy agresszióba forduljon át a dolog.
2012. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Eddig még agresszió nem volt,úgy tudom hogy előző kapcsolataiban nem csinálta ezt,bár ezt nem tudhatom 100%-ra.A folytonos bizonygatásom,hogy nem csináltam semmit,az nem vált be.Azon gondolkodom hogy ki lehet-e zökkenteni ebből a hülyeségből,vagy ez már nem lesz jobb.
2012. máj. 28. 20:50
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

én is betegesen féltékeny ember vagyok,beismerem magamról, de a párom valahogy mindig le tud csillapítani. van, hogy én napokig szóba se lennék hajlandó állni vele, de annyira kedves teremtés hogy végül mindig beismerem hogy idióta voltam.

25/F

2012. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne engedj neki.
2012. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

az egyik ismerősöm apukája megölte az anyukáját

én nem kockáztatnék

2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de sajnos csak rosszat hallottam eddig. :(
2012. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"kezelésére?"


Igen van. Házi praktikák és hasznavehetetlen tanácsok helyett a mentális zavarok gyógyításával foglalkozó pszichológus az egyetlen lehetőség. (Bár ez sem 100%-os garancia.)

2012. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez neki sem könnyű, hidd el. Számodra a legbiztonságosabb megoldás, ha szakítasz vele, és itt nem feltétlenül fizikai(bár az sem kizárt), hanem érzelmi sérülésre gondolok. Viszont egy kicsit cserben is hagynád ezzel, főleg, ha egyébként szeretitek egymást. Én nőben vagyok ilyen:( És pokoli ezen az oldalon is hidd el. Bár én nem attól félek, hogy megcsal, igazából bízom benne, csak azt viselem nagyon nehezen, hogy más is tetszik neki, megnézi, félek, hogy másokat jobbnak talál nálam. Borzalmas. Nekem az segít, ha dicsér, és biztosít, arról, hogy számára a legjobb vagyok. Próbáld megbeszélni vele, hogy megérted őt, és elhiszed, hogy neki sem könnyű állandó feszültségben élni, és biztosítsd, hogy szereted, emeld ki az erősségeit, számodra kedves vonásait. És ezt sajnos rendszeresen. Talán megnyugszik ettől, és akkor te is kapsz cserébe egy kis nyugalmat, szabadságot. Remélem picit segíthettem innen a "másik oldal"-ról.
2012. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek csak megkeserítik az életedet, hidd el. Én nem próbálnám megváltoztatni, szakítanék vele. 25N
2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem ismeri be ezt a dolgot még önmagának se.Próbáltam azt is,hogy elmagyaráztam hogy csak őt szeretem,stb,de sajnos egy olyan képzeletvilágban él hogy mindenkivel megcsalom,ami ijesztő valahol.Pedig ha normális lett volna bármi lehetett volna ebből a kapcsolatból...:(
2012. máj. 28. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!