Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy elmenjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja alig tud aludni a köhögéstől, időszakonként fáj a torka, fáj a mellkasa és nincs olyan este, hogy ne lenne legalább hőemelkedése. Már rég el kellett volna mennie orvoshoz, de retteg tőlük, ezért inkább nem megy. Hogyan tudnék rá hatni, hogy összeszedje a bátorságát és elmenjen a háziorvoshoz?
2013. aug. 23. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nos, kevés olyan ember létezik, aki nálam nagyobb ívben kerüli az orvosokat, de én is azt mondom, hogy ez az a helyzet, amikor meg kell fogni határozottan és vinni. Mitől fél? Megvizsgálják, jó eséllyel tudni fogják, hogy mi van, ha durva gyógyszert kap vagy műtétről beszélnek, akkor még mindig tiltakozhat, ha annyira akar, de előbb látni kéne, hogy miről van szó. Pár napnál, esetleg valami szolid megfázásnál hosszabban megértem, hogy nem megy orvoshoz, hanem gyógyul magában, de hónapokig ilyen jelek... Meddig akarja ezt csinálni? Gondolhatna a környezetére is, ha már magára nem...
2013. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát...ez elég gáz. Kicsit buta a férjed. Nem jut eszébe, hogy ettől minden csak sokkal rosszabb lesz? Én is félek a fogorvostól, mégis elmegyek, mielőtt megőrülnék a fogfájástól.
2013. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!