Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek...

Mit tegyek? Szerintetek hagynom kellene, hogy elmenjen egyedül?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam hét éve,a páromnak van egy lánya aki 22-éves most. Velünk élt hét éven keresztül, az idén kezdet önálló életet egy másik városban. Azt azért elkel mondjam, hogy ez a lány sohasem bírta a pofám ,annak ellenére sem tudtunk összebarátkozni,hogy együtt éltünk. Most egy másik városban lesz egy buli,ahol egy két órát szeretne apukájával eltölteni hiszen rég látták egymást. Engem elhívott a párom,hogy tartsak vele ezen a délután és menjünk el együtt megnézni a lányt, csak az a gond,hogy a leányzó hallani sem akar arról,hogy én is ott legyek mikkor apuval találkozik. Ebből van most a nagy vita mert én elszeretnék menni, de most már apukája sem akarja,hogy én is ott legyek. Azt mondták hogy nem szeretnék ha mennék, nem kívánatos személy vagyok. Mondtam a páromnak,hogy ha ennyire utál a lányával együtt akkor miért nem költözik el tőlem, erre azt a választ kaptam ,hogy akkor semmibaj elköltözik.
2013. aug. 14. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha tudod, hogy nem látnak szívesen, miért feszíted tovább a húrt? Utána csodálkozol, hogy idegből azt mondja a párod (aki így két tűz közé kerül), hogy jó, akkor elmegy.
2013. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért ne mehetnék el? Azért mert esetleg tényleg utálnak, akkor miért nem költözik el apuka ? Mert jó egy ingyen lakás szolgáltatással együtt?
2013. aug. 14. 18:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el a helyedben. Ennyi. Ha te nem akarsz, ne menj el, pláne ha még utálnak is. A költözést meg beszéljétek hármasban át, nagyobb odafigyelést igényel a téma néhány foghegyről odasziszegett mondatnál!
2013. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit zavaros ez az utolsó rész, de mindegy.


Lényeg a lényeg, ha a lány a szüleivel, főként az édesapjával szeretne találkozni és téged nem hív meg, ezt tiszteletben kell tartanod.

2013. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Tudod nagyon jól, hogy nem szeret a lány. Minek akarod ráerőltetni magad? Nyilvánvalóan az apja szeret, nem véletlenül van veled, de ő sem akar hosszú idő után a lányával úgy találkozni, hogy végig ott marakodjatok mellette. Minek kell problémákat gyártani? Nőként nem értem, hogy miért imádják ezt a nők. És te miért is akarsz annyira ottlenni? Mit tudnál te ott csinálni? Ülni csendben, míg apa-lánya jól elvan, aztán meg ezen duzzoghatnál hetekig... Komolyan nem értelek. Ha ilyen hülye vagy, hát küldd el tényleg és savanyodj meg egyedül, de ne savanyíts magaddal még embereket.
2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg az is normális, hogy a pali azt mondta hogy akkor elköltözik, ezen se kell besértődni, ha a gyermekem és a párom között kell választanom gondolkodás nélkül választanám a gyereket, bármennyire is szeretem a párom.
2013. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Először elhívott magával a párod, tehát a szándék meg volt benne. A lánya az, aki lebeszélte, mivel érhető okokból (utál Téged - és úgy látom, hogy ez kölcsönös -) nem akar Veled találkozni.

Miért kell ezek után rájuk erőszakolni magad ? Nincs benned önbecsülés ? Hadd menjen és beszélgessen a lányával. Ha hét évig kibírtad magad mellett a lányt, miért kell épp most választás elé állítanod a párod ?!

2013. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Mint lány szólnék hozzá.


Miután anyuék elváltak és apunak lett új barátnője, hallani se akartam róla... Édesapával se beszéltem hónapokig, mert hozzá volt nőve a pióca.... Pár hónap után apukám keresett meg, hogy találkozzunk csak ketten, menjünk el vacsizni, belementem... De az étterembe ott volt a pióca is...


Na még pár hónap, amit a telefont se vettem fel, számot cseréltem, albérletet, munkát váltottam, csak hogy apával és a piócával ne kelljen találkoznom....

Kereken 4 évig nem beszéltem a saját édesapámmal, mindenzt a ragaszkodó kis dög miatt...


4 év után tényleg csak kettesben sokat találkoztam apával, megismertem a kishugom és időközben a piócát is, aki már meghagyja a saját kis terünket édesapával. Azóta már ez a "pióca" a legfőbb támaszom a szüleim mellett, de amíg Ő akart valami család szerű köteléket kialakítani velem, már csak azért sem ment... Rám erőltette magát, én meg ettől rosszul vagyok....


Igen apuci pici kislánya vagyok a mai napig 27 évesen is... Igen, rettentően zavart, hogy nem maradt semmi szabad időm csak ketten az apukámmal... Nem gondolom, hogy gyerekesen viselkednék vagy viselkedtem volna. Mindig is megvolt a havi 1 nap, ami csak az enyém és apucié és ezt a mai napig fenntartjuk, igaz már csak 2-3 óra, de csak szigorúan kettesben vagyunk! És igen anyukámmal ugyanígy igényt tartok a kettesben töltött időre, ugyanúgy ahogy a férjemmel és a gyerekeimmel is mára ésigen a férjemtől is elvárom, hogy legyen 1-1 nap vagy legalább délután, havonta amikor csak az egyik gyerekkel foglalkozik kettesben...


Kedves kérdező, nem mindig a gyerek a szörny.... Hagyj nekik szabad teret, teljesen mindegy, hogy mikor váltak el a szülők a gyereknek az igenis törés... Plána ha még te is besegítettél a válásba, akkor meg nagyon hátulról indulsz a gyerek szemében...

2013. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyetek már ilyen gyerekesek...kettesben akar lenni az apjával. Ez miért nem érthető?
2013. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Tökéletesen érthető, ha a lány az apját akarja. Ne haragudj, de nekem is ismeretlenül is ellenszenves vagy. Az apuka életében te örök második leszel, és ez a normális. ezt a békát le kell nyelned.
2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!