Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, hogy minden...

Segbek úr kérdése:

Mihez kezdjek, hogy minden olyan legyen, mint régen és elmenjen innen ez a lány? (Többi lent! ) 16/L

Figyelt kérdés

Az öcsém 13 éves és van egy csaja aki 12. Nálunk lakik a kis lotyó. Na szóval...Úgy képzeljétek el,hogy elhasználja a sminkemet,a sminklemosómat,körömlakkomat és a többi csajos holmimat! Elegem van. Próbáltam beszélni anyuval erről,de ő csak annyit mondott,hogy hagyjam már,olyan aranyos kislány,hagy érezze magát otthon.

Na meg szoktam venni magamnak estére valami harapni valót mind pl. egy zacskó chips. De nem,a kis grácia megeszi és néha a ruháimat is elveszi,közbe meg nem is jó rá!

Ha leülnék tvzni akkor egyből beriszálja magát a szobába és elkezd pampogni,hogy húzzak innen. Mindenki jobban szereti mint engem. Kizártak a családból. Mit tegyek,hogy minden olyan legyen mint régen és elmenjen innen a kiscsaj?



2013. aug. 5. 01:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Küldd haza az anyjahoz 12 évesen nálatok lakik ez durva
2013. aug. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Küldtem,de megy? Nem.

Egy lotyónak tartja az anyját. Nincs jó kapcsolatuk.

2013. aug. 5. 01:44
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Intézd úgy, hogy ne érezze olyan jól magát nálatok, vagy legalábbis tudja hol a határ.

Az öcséddel próbáld megbeszélni, az ő barátnője.

2013. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki hogy fogja be mert te vagy itthon ő meg repül ha bátyád dobja.apjaval mi van? Csaladi potlekot legalabb anyad kapja utana? Anyadnak is mondd meg hogy ne a ti kontotokra tartsa el a ribit.12 evesen már dugnak tesoddal meg minden? Megvan a menzesze? Meg az kell hogy lebabazzon nektek
2013. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Jesszuqrvavilág, 13 évesen 12 éves 'csaja' van és még nálatok is lakik? Ha nem jól jön ki az anyjával, akkor gyermekjóléti szolgálatra kellene mennie, nem a 13 éves 'hapsijához' költözni, akinek szintén még pihe sincs az állán, de a tojáshéj még a se**én, és szülők tartják el... hát beborult az agyamnak. Tegyél viszketőport a ruhádba, meg sózd be rohadtul a chipset, hadd igyon rá, ha elöl hagyod és belenyúl. De a csípőspaprika még jobb.
2013. aug. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

3# - Próbáltam már,cseszegettem,hashajtót tettem a kajába,bemocskoltam a ruháit stb. Mi lett a vége? Ment anyámhoz panaszkodni én meg megkaptam a magamét. Az öcsém...megpróbálom meg beszélni majd vele,de nem hiszem,hogy sikerrel fogok járni,mert nagyon imádja a "csaját".

4# - Nem. Itt már úgy van,hogy ő van itthon én meg? Le vagyok sz*rva! Apja dutyiba csücsül,anyja kapja a családit,de át utalja az én anyumnak. Mondhatok én anyámnak bármit. Jobban szereti,mint engem. Nem hallgat meg! Haha lehet dugnak ja. Kinézem a kis p*csából,hogy könyörög az öcsémnek,hogy seggberakja. Szerintem még nincs neki,mert akkor betétet is lopna,kinézném belőle. Ha meg lebabázik,ahooy család,majd lakok a kutyaházban :D

2013. aug. 5. 02:05
 7/30 A kérdező kommentje:
5# - köszönöm,majd próbálkozok! :)
2013. aug. 5. 02:06
 8/30 anonim ***** válasza:
Össze kéne hozni egy másik sráccal és akkor begurulna bátyád is hogy megcsalja nem? Az ilyen ribifajtákat hajtja a vére. Meg ha nincsenek otthon csak te meg ő jól megcibálod falba vered a fejét. A cuccait pakold össze és tedd ki lomtalanitaskor vagy dobd el a kukaban az utcan
2013. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a te anyádra szokás azt mondani, hogy ROSSZ ANYA. Ő a hibás azért az állapotért, ami nálatok van.
2013. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Ezt nem hiszem el,hogy van olyan anya,aki a 12 éves lányának megengedi,hogy a barátjáéknál lakjon..barátja??Hiszen még csak ovisok...
2013. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!