Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek most magammal?

Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés

Kezdett elegem lenni hogy szüleim mindig engem hibáztatnak, legutóbb még el is küldtek. Én meg mentem bátyámhoz, mert mondta, hogy akármi van, rá számíthatok. De most mintha ő is ellenem fordult volna, csak annyit mondott, hogy keressek mást, mert neki családja van és elég ha csak velük törődik, én csak egy teher lennék. Mivel órákat utaztam miatta, ezért 1 napot megengedett, de ezután semmi ötletem, hogy hova tovább.

21/F


2013. aug. 24. 11:15
 1/5 anonim válasza:
100%
ha haza nem mehetsz, akkor keress munkát, költözz egy olcsó albérletbe és tartsd el magad,tegyél mindig félre pénzt, és akkor tudsz gyűjtögetni kocsira/házra stb.
2013. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el rajta, nem tényleg benned van-e a hiba, vagy legalábbis a nagyobbik fele.
2013. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol?

Otthon segítesz a házimunkát elvégezni?

2013. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen nagyon jó barátod, vagy valami más rokon, aki befogadna, amíg nem lesz pénzed albérletre?
2013. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már a saját testvéred is elfordul tőled,annak valószínűleg nyomós oka lehet.
2013. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!