Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kibékíteni a...

Hogyan tudnám kibékíteni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Apa külföldön dolgozik, így nagyon keveset van itthon. Mikor itthon van akkor anyát mintha kicserélték volna mert mindig elkerüli apát és ha éppen egy szobába kerülnek, akkor a pénzen veszekednek. Egy éve már kibékítették őket nagynénémék de az csak télig tartott, mert télen a fűtési szezonban sok a számla, így azon veszekedtek. Mit lehetne tenni? Légyszi segítsetek!
2013. aug. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik hogy fejezzék be beszéljék meg egymásközt nyugodtan..Mond hogy fejezzék be mert neked ez rosszul esik..
2013. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha én a te helyedben lennék, mindenképpen megpróbálnék beszélni velük, amikor apukád otthon van. Elmondanám nekik, hogy neked nagyon rosszul esik, hogy ők a pénzen veszekednek, a problémákra közösen kell megoldást találni, higgadtan, hiszen a veszekedés nem visz semmire. Üljenek le egymással, gondolják végig az egészet, mert bármennyire is hihetetlen, sokkal, de sokkal egyszerűbb, mint egymással ordítozni. Egyébként szerintem ha valaki nagyon ideges, érdemes elszámolni 10-ig, ez idő alatt vegyél egy nagy levegőt, és nyugodj meg. Elmondanám azt is nekik, hogy egy család vagytok, ha már lehetőségetek van arra, hogy kicsit együtt legyetek, akkor használjátok ki az alkalmat.

Én mindig is azon az állásponton voltam, hogy fő az egészség, hogy ne legyünk betegek, a pénz, az anyagi dolgok pedig majd csak lesznek valahogy.

Sok sikert! :)

2013. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálok velük beszélni.
2013. aug. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!