Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy legyen külön szobám?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a szüleimmel vagyok együtt. Néha már kiborulok, hogy a cuccaimat is az asztalon kell tárolni, mert nem fér el a szekrényben és hogy nem jöhet át hozzám senki e miatt. A másik még hogy szinte állandóan velem együtt a szobába vannak, valamikor apa vagy anya és nem tudok önkielégítést végezni, amikor rám jön. Szerintem ez már ilyen korban természetes ha csinálom, vagy nem de? Úgyhogy az esetek többségében szoktam csinálni mikor alszanak. De ez engem nagyon zavar, főleg hogy tudom hogy itt vannak mellettem és bármikor felkelhetnek, eddig elfojtottam a vágyamat de most már nem bírom ki hogy ne csináljam.

Leginkább a nagyszüleim miatt van ez az egész, hogy nincs szobám, mert ők két helyett foglalnak el felesleges holmikkal amit nem használnak.

Szerintetek ez így jó? Ti mit csinálnátok?


2013. máj. 23. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
menj férjhez
2013. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Én szépen rábeszélném a nagyszülőket, hogy egy szobába legyenek, mert ők is házasok gondolom így minek kettő, a cuccaikat meg fel a padlásra ami nem kell, ami meg kell az ő szobájukba, én meg mennék be egy külön szobába és ennyi.

A szüleid már biztos megértik hogy külön kuckót akarsz mert már 16 éves vagy, és ilyen idős korban már kell egy kis egyedül lét.

Szerintem megfogják érteni, de ha anyagi akadálya is van akkor lehet hogy más a helyzet.

Vagy kibírsz még 22 évet valahogy, elmész dolgozni aztán lelépsz onnan. Mást sajnos nem tudok.

Én is voltam így hasonló helyzetben, de szerencsére sikerült 14 évesen kiharcolnom hogy legyen egy külön szobám.

2013. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez azért már durva szerintem. Én sokáig a szüleimmel aludtam, mert féltem, de most (16 évesen, szintén) még véletlenül sem tudnám elképzelni, hogy egy szobában aludjunk.

Egyébként szerintem ez normális esetben nekik kényelmetlenebb helyzet kéne, hogy legyen, mint neked, nem?

Önkielégítést azért feltűnésmentesen is lehet csinálni...Gondolom érted mire gondolok:)

2013. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez azért már mindenkinek kényelmetlen lehet (és egy kicsit beteg is szerintem)...

A nagyszüleid a két másik szobában laknak is vagy csak a cuccuk van ott? Ha csak a holmi, akkor mondd meg, hogy te kipakolsz, kitakarítasz és mindent megcsinálsz amit kell, csak hagyják hogy legyen saját szobád.

2013. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt pár év, amíg egy szobában latunk négyen, mert akkor épp az volt... Ahogy nagykorú lettem, elköltöztem. :) Viszont azt én sem értem, hogy hogyan vannak ezek a szobák nálatok... Kinek a háza? Hány szoba van és ki hol lakik? Van olyan szoba, ahol nem lakik senki? Mert ha a ti házatok és van olyan szoba, ami lakatlan, akkor beszéld meg a szüleiddel, hogy beköltözhess oda. Ha a nagyszüleid háza, akkor sajna el kell viselni a helyzetet, vagy esetleg megpróbálhatod őket megpuhítani...
2013. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

"....nem tudok önkielégitést végezni, amikor rám jön. Szerintem ez már ilyen korban természetes ha csinálom, vagy nem de?"


Hát nem akarlak elszomoritani, de egyáltalán nem természetes. Sőt.

Az, hogy külön szobád legyen az igen, de könyörgöm az önkielégítés miatt???

2013. máj. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez a ház már nagyon régóta megvan, anya is itt élt egész életében. 3 szoba van a házban. Nem tudom hogy ebbe amibe most vagyunk hogy volt mielőtt megszülettem, de az biztos hogy anya külön volt a szüleitől.

Az egyik szobába a nagyszüleim, a másikba meg mi vagyunk. A harmadikba meg olyan dolgok vannak amit már egyáltalán nem használunk, de nem engedik kipakolni, pedig lenne hova tenni, nem a házba, hanem a melléképületben is van hely, oda meg a bútorok nem férnek. (régi ágy, szekrény amit még születésem előtt használtak régen)


Kedves 6.dik válaszoló. Te életedben egyszer sem csináltad? Néha miért nem tehetném meg? Szerintem nem követek el ezzel olyan nagy bűnt, hogy néha csinálom.

Az megint más lenne, ha a szexről beszélnél, de ez?!


Amúgy meg nem csak ezért kellene szoba, hanem mert tanulni is csak akkor tudok, ha egyedül vagyok és a barátnőm nyáron nyugodtan aludhatna nálunk. Meg szerintem meg lehetne érteni, hogy már egyedül akarok lenni és akkor is így gondolkodnék, ha nem végeztem volna önkielégítést. ( A ruháimat a saját szekrényembe elrakni, egyedül aludni, a barátnőmmel kettesben beszélni és nem úgy hogy anyu is ott van valamikor). Már több mint 2 éve mondom nekik, amikor először mondtam, akkor még egyáltalán nem csináltam.

2013. máj. 24. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid hogyan szoktak szexelni? Nem zavarja őket,h hallod vagy látod? Amikor épp csinálják,akkor csinálj úgy,h fent vagy, kezdj el beszélni anyudhoz ,h ők jöjjenek zavarba,és nekik essen le,h a lányunknak másik szoba kell.
2013. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2013. jún. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak 16 évesen lett saját szobám, addig a nagyszülőkkel voltam egy szobában. Időnként rémes volt..(kb. 30 ével ezelőtt). Amikor a dédim meghalt, akkor tudtam az ő szobájába cuccolni. Az már szuper volt!

Sajnos, azóta minden családtag elhúnyt, azóta egyedül élek, ami maga a kánaán.

h

2013. jún. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!