Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetetekben van olyan...

A környezetetekben van olyan ember aki gyílkosság miatt börtönben ült?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 14:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Csak olyat ismerek, aki megúszta. Nem lett rábizonyítva semmi, a hivatalos verzió szerint a félrészeg férje belefulladt a kádba magától. Egy 2 méter 6 centis férfi lakótelepi fürdőkádba nem tudom magától hogy fullad bele és egyáltalán minek engedné úgy tele a kádat, hogy bele tudjon fulladni. Ez az egész város szerint teljesen életszerűtlen. Ez évtizedekkel ezelőtt történt, már nem tartjuk vele a kapcsolatot, főleg, hogy a férje volt a családtag, és addig sem szívleltük különösebben a nőt.


Senki sem tudja, hogy pontosan mi történt, de teljes képtelenségnek tartjuk, hogy magától fulladt volna meg, na meg az asszony amúgy is érdekes egy nő volt, többször megverte előzőleg a férjét, lelökte a lépcsőn stb."

2013. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azér az sem életszerű, hogy egy nő (vegyünk engem 174 cm, 65 kg, nem vagyok gyengécske) egy 2 m 6 cm-es embert vízbefolyt..

Életszerűbb, hogy önmagától belecsúszott a kádba, ami tele volt vízzel részegen..

Mert még egy olyan termetű nő, mint én sem tudja kádba tenni, alvetkőztetésnek is lettek volna nyomai, hiszen magatehetetlen, akkor horzsolás stb, amikor leveszed a ruhát..

Ha lenyomták a víz alá, annak is vannak nyomaii.

A gyilkosságnak akkor van életszerű magyarazata, ha a rfi megteremtette a helyzetet, és egy icipicit besegítettek... Belecsúsztatták a magatehettlen fejét...(de ehhet nagyon részegnek kell lenni, vagy gyógyszernek a szervezetben, persze akkor megint kibukik a boncolásnál...

Tehát a lehetséges gyilkosság is úgy valósulhat csak meg, amiszerintetek nem "életszerü", úgy mint a fürdőzés..

Pedig nekem volt olyan exem, aki ha tehette nem tusolt, hanem fürdött, ferfi létére

2013. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy életszerű,hogy a férj részegen elkezd fürödni elalszik a nő pedig gyengéden lenyomja a víz alá.ha elég részeg az illető akkor nem ébred fel erre. Vagy a nő nézte ahogy a fèrje fulldoklik de nem segített.


De a kérdésre válasz:csak tágabb környezetemben van azaz iskola társ 1évvel fölöttem járt de mivel sokan buktak így ismertünk emberket fölöttünk és alattunk is.

Onnan az egyik srác gyilkoltmeg egy fotost.(társ tettes)

A másik pedig autó balesetben " ölte meg" a haverját.

2016. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Van és volt is.

Az egyikük még mindig él, teljesen normális, csendes ember, nem tudnék félni tőle.

A másikuk kicsit durvább volt. Régi jó ismerősöm fia, magánéleti problémákkal küzdött, rossz kapcsolatot ápolt a feleségével, állandóan féltékenykedett, stb. Pár éve elborult az agya, négyszer fejbeverte baltával a feleségét, utána öngyilkos akart lenni - akkor még nem jött össze neki. A 21-22 éves lányuk találta meg az anyja holttestét, illetve az agya kiloccsant darabkáit a padlón. Az apját először kórházba szállították az öngyilkossági kísérlete miatt, aztán persze jöttek a tárgyalások, várt rá a börtön. Először ha jól emlékszem, 20 évet akartak adni neki, aztán, mindenféle elmeorvosi vizsgálat után levitték 15-re. Nagyon szenvedett a börtönben, ott is megpróbálta kinyírni magát, ez a harmadik vagy negyedik kísérlete után sikerült is. Ha még élne, vele azért nem tudnék teljes nyugalomban egy légtérben lenni, már csak a kiszámíthatatlansága miatt sem.

2018. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jezusom ezek nagyon durva sztorik. Em is ismerek gyilkosokat, korhazbam dolgozom...
2020. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!